OS Max 46

Vše co se RCéčkem dá dostat kontrolovatelně do vzduchu :!:

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack

Odpovědět
Radovan
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 6
Registrován: úte čer 12, 2012 9:04 pm

OS Max 46

Příspěvek od Radovan »

Zdravím všechny,
nevíte někdo, proč mám na trupu za motorem po letu olejové skvrny od paliva? Je osazen OS Maxem 46 a tlumič mám na pravé straně, motor tedy hlavou vzhůru. Je možné, že by palivo vystřikovalo za letu z difuzoru a kolem hlavy se dostávalo za motor? Ale hlava motoru se zdá čistá, tak nevím.
Díky za event. radu.
Dave1233
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 157
Registrován: pát úno 19, 2010 10:11 pm
Bydliště: Brno

Re: OS Max 46

Příspěvek od Dave1233 »

Pokaždé budeš mít trup zasraný od paliva u spalováku. Pokaždé se ti nějáké nespálené palivo dostane z výfuku ven na trup. Jediná obrana které proti tomu je, že trup budeš po každém letu čistit.
Mým životním stylem je chaos, moje modely dle toho vypadají. Nedělám Tatru s rourou ale z TLka.

http://www.youtube.com/user/DaveSanda?ob=5
Radovan
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 6
Registrován: úte čer 12, 2012 9:04 pm

Re: OS Max 46

Příspěvek od Radovan »

Dave1233 píše:Pokaždé budeš mít trup zasraný od paliva u spalováku. Pokaždé se ti nějáké nespálené palivo dostane z výfuku ven na trup. Jediná obrana které proti tomu je, že trup budeš po každém letu čistit.
To je mi jasné, ale trup je zasraný za motorem, kde by být neměl. Za výfukem to neřeším, to je normální....... Ale jde mi o to, jestli z difuzoru při špatném nastavení může vystřikovat část paliva.
Uživatelský avatar
Blahy2
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 269
Registrován: úte pro 08, 2009 8:00 pm
Bydliště: Rokycany

Re: OS Max 46

Příspěvek od Blahy2 »

difuzor to taky může dělat, když máš hodně bohatou směs tak to zněj dost lítá, ale skus se podívat jestli ti neprasklo těsnění mězi motorem a vejfukem, to by byla taky příčina. Já ho měnil u extry každýych 10 startů a pak sem to zalepil a byl klid.
Tamiya TRF 416 WE klony útočí
Radovan
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 6
Registrován: úte čer 12, 2012 9:04 pm

Re: OS Max 46

Příspěvek od Radovan »

Blahy2 píše:difuzor to taky může dělat, když máš hodně bohatou směs tak to zněj dost lítá, ale skus se podívat jestli ti neprasklo těsnění mězi motorem a vejfukem, to by byla taky příčina. Já ho měnil u extry každýych 10 startů a pak sem to zalepil a byl klid.

Díky za dobrej typ, to mě nenapadlo, mohlo by to být ono, protože žebrování motoru je čistý a za motorem je bordel......A na tu bohatost směsi se taky podívám
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11519
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: OS Max 46

Příspěvek od Jirkacbx »

Jeden dotaz na motor tu už máš,tak proč zakládáš další?
Téma jsem smazal.
Jinak těsnění,silnější papír nebo slabší fíbr,by tam jistě měl být.
Mezi motorem a výfukem.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Odpovědět

Zpět na „LETADLA, VRTULNÍKY, VZNÁŠEDLA prostě vše co lítá“