HOMEMADE STOJKY KASTLE

jaké karoserie používate a jaké mají vlastnosti ?

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
Embie
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 762
Registrován: stř zář 05, 2007 8:30 pm
Bydliště: Havlíčkobrodsko+Brno
Kontaktovat uživatele:

HOMEMADE STOJKY KASTLE

Příspěvek od Embie »

Dělal jste si někdo doma z něčeho stojky na kastli? Případně z čeho? Uvítám i nerealizované nápady. Jak jsem zjistil, na novou kastli budu potřebovat hooodně dlouhé, protože tu jeden fakt dlouhatánský mám a i ten je krátký. Nechci dělat nějaké paskvily, nástavce apod... nejvíc bych ocenil tu tyčku, z které jsou vyrobeny, ale v metrové dýlce, tam bych si udělal dírky a řízl vhodnou délku... ale právě nevím, co na to použít. Díky
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: HOMEMADE STOJKY KASTLE

Příspěvek od Vrakouš »

Já jsem prodlužoval držáky pomocí mosazné trubičky a šroubků M 1,5. Důvod byl jednoduchý, nesehnal jsem trubičku nebo kulatinu průměru 5 mm. V OBI a obchodech s tímto materiálem je prostě neměli, buď 4 mm nebo 6 mm. V Hornbachu je údajně mají, ale ten v té době v Plzni nebyl otevřený.
Ta prodloužení drží, tady je foto:

Obrázek

Pokud chceš jednodílné, zkus ten Hornbach. Další řešení je zdvihnout parohy, a tím můžeš zachovat tyčky původní. Takto jsem to řešil na X-ray.

Obrázek

Přední držáky jsem dal dozadu, zadní dopředu, a místo na nárazník jsem je dal na držák tlumičů.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Karoserie jdou zvednout opravdu hodně vysoko. Tak snad ti to k něčemu bude. :think:
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Odpovědět

Zpět na „KAROSERIE“