Ansmann onroad pneu dezén V2 - recenze

na jakých pneu jezdíte, jaké máte zkušenosti, recenze ...

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
rskedar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1577
Registrován: sob led 05, 2008 3:14 pm
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ansmann onroad pneu dezén neupřesněn-recenze

Příspěvek od rskedar »

Obrázek

já mám zkušnosti s těmihle podobné, na čistém asfaltu docela drží, ale se silnějším motorem už docela plavou... Moc se nesjíždí, sem tam na nich jezdím, když si nechci brousit dobré gumy. Mám je už dlouho a nevypadají moc opotřebeně. Je to podle mně vhodná guma na blbnutí jen tak na asfaltu, ale na okruh nevhodná. S pomalejším motorem toho vydrží fakt dost.

jezdím eZrun 10T ale spíš se snažím o čistější jízdu, na 360ky, točení na místě a podobné kraviny mám drift gumy :)
Savage Flux XL HP, SAKURA ZERO S, LRP S10TCR, Venom Creeper http://rcdriftostrava.webnode.cz/
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Ansmann onroad pneu dezén neupřesněn-recenze

Příspěvek od Vrakouš »

U vzorku V2 nesmíte mít nastavené odklony jinak nežli na "0", jinak se na vnitřní straně rychle sjedou a běhoun se odtrhne od boků.
Záleží na hmotnosti modelu, u těžkého TB-01 s výbavou na rally, bordelkrytem a větráky odejdou hodně rychle, u X-raye mi vydržely o dost déle.

Ty co popisuje Pajik_CZ se mi jeví lepší, poměr ceny a užitku slušný.
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Ansmann onroad pneu dezén V2 - recenze

Příspěvek od Pajik_CZ »

Téma jsem rozdělil, protože jde o 2 různé pneumatiky, a kdyby to bylo dohromady, mám pocit, že by to zapadlo. Takhle to bude lepší
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Odpovědět

Zpět na „PNEU“