Vyber Setupu

Jak máte nastavený podvozek ?

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Daweo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 96
Registrován: stř pro 18, 2013 9:13 pm
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Vyber Setupu

Příspěvek od Daweo »

Cau kluci, opet pisu s otazkou - tentokrate zaludnejsi :D

Uvazuji o koupi setupu. V tuhle chvili neresim, zda to bude od 3m racingu ci hudyho ci nejakeho tamana. Mam v podstate 3 pozadavky.

Pouzitelnost
Kvalita
Cena

Pouzitelnost - To bude nejvetsi zadrhel. Jde mi o nejakej setup, do ktereho mohu chytit auto s sirkou predni napravy 16cm (proste silnicak) ale abych tam taky dostal 32cm podvozek - Short Traxxas slash / stampede. Jestli chapu dobre, vse se lisi jen tou horni spojovaci deskou. Tudiz pokud by nekdo mohl zmerit, jake je rozpeti od nejuzsiho po nejsirsi uchyceni, budu vdecny. Zatim nechci resit vyrobu teto spojnice od nekoho. Proste rad bych se vyhnul investici do dvou setupu :/

Kvalita - jednak aby se hned nerozsypal a druhak aby byl presny

Co se ceny tyka, tak beru pomer / uzitna hodnota. Pokud spickovej setup, kterej je bezchybnej stoji o 500kc vic, jak mene presny, budiz, ale pokud je rozdil treba 2000kc, tak radsi vezmu mene presny, pokud je stale dobry. Proste neco rozumneho.

Predem moc diky za informaci.
Občas pokládám dotazy i za kamaráda
Traxxas STASH 4x4 VLX (chybi kastle + kola)/Rally Legends RL004 - LANCIA DELTA EVO2 + Camaro/Tamiya TT-02 - stock - Camaro
Rally Legends RL004 - Lancia Fulvia HF 1600/Traxxas Slash 2wd (kamarádův)
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber Setupu

Příspěvek od Jirkacbx »

A co třeba uvést nějaké tvoje favority?
Výrobě horní vzpěry na 2 rozdílně široký auta se nevyhneš.
Co radši oslovit nějakýho majitele pěknýho setupu a u někoho nebo sám si to vyrobit levněji?
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Daweo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 96
Registrován: stř pro 18, 2013 9:13 pm
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber Setupu

Příspěvek od Daweo »

Jelikoz resim tu horni rozperu - ktera je pro mne nejdulezitejsi, tak jsem zatim nehledal ktery je dobry a ktery ne. Byl mi zde na strankach doporucen 3racing ci jak se to jmenuje.

Proc hledam setup univerzalni - kdyz jsem se po nich rozhlizel, tak mi v pameti zustal jeden setup - mel jsem za to ze od hudyho ale jelikoz se mi zboril pocitac, tak jsem prisel i o historii a hlavne neulozena data - tak jsem jeden nasel universalni pro on / off road 1:10 ... a vim ze stal mezi 4-5 tisic kc. Coz se mi zdalo pomerne hodne. Proto se snazim najit nejaky, ktery je prave dostatecne siroky.


Jelikoz se vzdy horni vzpera posouva a obe nejsou v krajnich pozicich, tak me prave zajimalo, jake je nejuzsi nastaveni a jake je nejsirsi :--)

Co se vyroby tyka - o tom uz jsem taky uvazoval.... v podtaste ani neni pak potreba vyrabet celej setup, jen je treba zajistit, aby se dokazal rozsirovat.
A nebo holt tu vzperu koupit....
Občas pokládám dotazy i za kamaráda
Traxxas STASH 4x4 VLX (chybi kastle + kola)/Rally Legends RL004 - LANCIA DELTA EVO2 + Camaro/Tamiya TT-02 - stock - Camaro
Rally Legends RL004 - Lancia Fulvia HF 1600/Traxxas Slash 2wd (kamarádův)
Uživatelský avatar
Loupák83
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1410
Registrován: pon čer 13, 2011 12:28 pm
Bydliště: Semily a Praha

Re: Vyber Setupu

Příspěvek od Loupák83 »

Univerzální setup na všechny měřítka a typy neexistuje. Myšleno že koupíš jeden setup.
Já mam setup od Hudyho na 1/10 TC a koupil jsem ho na bazaru asi za 2000,- setup netknutý a byl i v pouzdře. Používám ho i na 1/10 buggy kde hold musim trošku laborovat s horní deskou ale při troše cviku se to dá.
řešení by bylo prostě koupit těch setup. víc pokud by si narazil na nějaký za slušný peníz
Xray T4 2017 Open
X-RAY XB4 2015 , ASSO B6
Axial SCX10 Dingo
FB: http://www.facebook.com/pages/RC-Semily ... 233?ref=hl
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber Setupu

Příspěvek od Jirkacbx »

Daweo : Nebo kup osvědčený či tobě se líbicí setup a horní vzpěru vyměn za závitovou tyč s kličkou,
kde budeš mít vyznačeno,v jaký pozici pro cestáka a kdy pro off.
Nic lepšího nevymyslíš.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Odpovědět

Zpět na „SET-UPy“