Pezantros

Chcete se představit ? Zde máte možnost.

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack

Pravidla fóra
V sekci ADRESAŘ UŽIVATELŮ- nechť o sobě napíše ten, kdo fórum navštěvuje, abychom ostaní věděli s kým máme tu čest. Stačí jmeno, příjmení, věk, z jakého města se knám přidal. Pokud by chtěl i něco navíc proč ne.
Odpovědět
Pezantros
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 6
Registrován: stř pro 21, 2016 5:33 pm
Bydliště: Holešov

Pezantros

Příspěvek od Pezantros »

Ahoj,
Po pár příspěvcích nadešel čas se představit. Jmenuji se Josef, je mi 36 let a pocházím z Holešova ve Zlínském kraji.
Krátko trvajících koníčků byla spousta. Nejdéle mě ale drží elektronika. Nemám to sice vystudované, ale vždy jsem rád stavěl cokoliv podle návodu, případně se nechal inspirovat. S nástupem projektu Arduino se mi dále rozšířily možnosti využití, jako například zde uveřejněný dvoukanálový RC spínač.
Dalším milníkem byl rozmach 3D tiskáren RepRap. Téměř před dvěma lety jsem postavil 3D tiskárnu Rebel II a tím se mi otevřely dveře i do "modelaření". Vždy jsem vás modeláře obdivoval, s jakou pečlivostí a šikovností vytváříte úžasné modely. Bohužel nejsem tak zručný, abych byl schopen opracovat kov a nemám k tomu ani příslušné stroje. Až teprve 3D tisk mi umožnil realizovat menší projekty, kde se bez těchto strojů obejdu. S "modelařením" jsem teprve v začátcích, úspěšně jsem zatím realizoval následující tři projekty, z nichž teprve ten třetí bych opatrně nazval modelařením:
1) Kvadkoptéra podle Sebastiana La Porteho
2) OpenRC formule F1 podle Daniela Norée
3) Bruder BOB CAT na základě přestaveb uvedených na tomto fóru

Na závěr bych chtěl vám všem moc poděkovat za skvělé fórum a mnoho inspirujících informací, které jsem zde načerpal. Ať se vám všem daří!

Josef
Odpovědět

Zpět na „Adresář uživatelů“