Ahoj chlapácy, jsem tu novej

Chcete se představit ? Zde máte možnost.

Moderátoři: rotruck, Loupák83, tjjack, Jirkacbx

Pravidla fóra
V sekci ADRESAŘ UŽIVATELŮ- nechť o sobě napíše ten, kdo fórum navštěvuje, abychom ostaní věděli s kým máme tu čest. Stačí jmeno, příjmení, věk, z jakého města se knám přidal. Pokud by chtěl i něco navíc proč ne.
Uživatelský avatar
Tali.ban
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 9
Registrován: stř říj 13, 2010 9:14 pm

Re: Ahoj chlapácy, jsem tu novej

Příspěvek od Tali.ban »

5litrů za 900? Ste se posrali v chodbě, ne? To je skoro tolyk , co mě stálo autíčko....
Aláh akhbar......
Uživatelský avatar
deathskull
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1171
Registrován: pát črc 24, 2009 9:37 pm
Bydliště: Pardubice / Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahoj chlapácy, jsem tu novej

Příspěvek od deathskull »

no, tak kdyz uz smeu toho, tak urcite k tomu nema ani hzavitko, bez toho to fakt nepojede. Projdi si sekci pro novacky, sekci pro spalovaci motory atd... Kdyz nebudes necemu rozumet, tak se klidne zeptej. Pokud se nezmirnis a neomluvis vsem kterym si tu nadaval, tak te tady neceka nic dobreho.... A neboj, taky jsem zacinal (tak jako vsichni), vim jake to je, kdyz nic moc neznas. Navic svuj prvni model jsem mel REVO 3.3 nitro ktery jsem koupil pres ebay, tak ze moc dobre vim o cem to je. Jen ze ja jsem si neco nacetl, nez jsem koupil!
Xray T2R PRO (RA), Xray T2 008 (RA),
Uživatelský avatar
deathskull
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1171
Registrován: pát črc 24, 2009 9:37 pm
Bydliště: Pardubice / Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahoj chlapácy, jsem tu novej

Příspěvek od deathskull »

Alindur píše:Trochu slusnosti.A ve svy chodbe si delej co chces.A co si cekal ze budes mesic jezdit na litr naturalu za 30Kc? to sis mel koupit jinej model.
kterej by stal ale vic:)
Xray T2R PRO (RA), Xray T2 008 (RA),
Uživatelský avatar
Goose
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: sob říj 02, 2010 9:27 pm
Bydliště: Praha 8

Re: Ahoj chlapácy, jsem tu novej

Příspěvek od Goose »

Talibane:Nitrometan seženeš skoro v každém modelářskym obchodě nebo v každym eshopu,kterej prodává RC auta...třeba tady http://www.mz-racing.net/?page=search&s ... xhdGUnYWxs já osobně jezdím na Graupner Titan RS 16...je to palivo zároveň s olejem,který motor maže,když si tam nalil Natural 95 nebo 98 tak ten neobsahuje příměs oleje a motor tudíž není mazanej a ani to na to nenastartuješ...
Tamiya TGS-R osazen motorem FS-12SW a kastle Citroën Xsara WRC 04 a BMW 320si ...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahoj chlapácy, jsem tu novej

Příspěvek od Pajik_CZ »

Nic chlapci . tady to locknem, a pujdem spat. Tali si precte co potrebuje a co tu uz je a zklidni svoje jednani. Jinak provedeme dekapitaci :D
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Zamčeno

Zpět na „Adresář uživatelů“