Auto si dela co chce

Vše co se týká elektroniky

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
DCHoPeR
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: pon úno 16, 2009 7:19 am

Auto si dela co chce

Příspěvek od DCHoPeR »

Ahoj,prosim o radu, mam problem, ze kdyz zapnu auto a soupravu, tak si obcas auto samo zataci a porad v elektronice neco "huci" :D A taky se auto nerozjizdi plynule dobredu, ale jakoby zacne jet, az kdyz pridam vice, pritom pri couvani to jde plynule, diky za odpoved. :)
Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: Auto si dela co chce

Příspěvek od 3p0 »

Jestli chceš radu, musíš být přesnější. Popsat co tam máš, třeba i video co to dělá.
Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Uživatelský avatar
06D
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 509
Registrován: pon zář 13, 2010 8:49 am
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto si dela co chce

Příspěvek od 06D »

:idea: a taky nejdřív nastavit a uložit výchylky vysílače do regulátoru :idea:
Olin Bětík....MOVO Racing
DCHoPeR
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: pon úno 16, 2009 7:19 am

Re: Auto si dela co chce

Příspěvek od DCHoPeR »

Motor Hpi saturn 20T, regl Hpi EN-1, prijimac Hpi RF-1, vysilacka zakladni tamiyacka a servo Blue bird.
Kdyz mam vysilacku u auta tak to zadny zvuk nevydava, a kdyz jdu treba 4 metry od auta tak ta elektronika vydava takovy sustivy zvuk, nnebo zacne samo zatacet doleva a doprava, ale nekdy to zase nedela :)
Uživatelský avatar
06D
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 509
Registrován: pon zář 13, 2010 8:49 am
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto si dela co chce

Příspěvek od 06D »

:idea: rušení :idea: dát kabeláž co nejdále od anteny přijimače a ještě překontrolovat jestli máš dobře zasunuté krystaly popřípadě je prohodit mezi vysílačkou TX a přijimačem RX . Za mne 100% odstranění je se kouknou po lepší RC soupravě :think:
Olin Bětík....MOVO Racing
Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: Auto si dela co chce

Příspěvek od 3p0 »

Podle toho co popisuješ to můžou být slabé baterky ve vysílačce nebo přerušená anténa v přijímači nebo vysílačce, zkontroluj to a pak se uvidí.
Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Uživatelský avatar
Snicl4S
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: čtv čer 16, 2011 8:49 pm
Bydliště: Nížkovice

Re: Auto si dela co chce

Příspěvek od Snicl4S »

Nazdar pánove , mám obdobný problém prosím poradte auto se me z ničeho nic zbláznilo a při zapnutí vysílačky jede furt na plný plyn . Sestava když se to stalo byla vysílačka Spektrum DX3C ,přijímač SR300 , servo Savox SC-1251MG,UBEC Foxy 6A a Combo Ezrun 60A a motor 8,5T skoušel jsem co se dalo a poté usoudil že blbne regulátor a objednal nový ted tam mám SP ReventonR a furt to blbne skoušel sem to i na jinou vysílačku z druhého auta co mám a to blblo furt stejne tak sem si začal myslet že je to motorem ale dneska sem znova paroval regl a chvíly to bylo skoro zase v OK az na nejaký pocatecní skuby motoru to fungovalo jak ma a tak si zas rikam ze je asi motor v poradku tak ted uz fakt nevim jestli ste tomu porozumely tak pleees poradte . Díky
Xray T3 2011,Losi Desert Truck 1/10,

http://snicl4s.rajce.idnes.cz/
Odpovědět

Zpět na „Elektro technika“