Ken Block Gymkhana 4

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
delta tuning force
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 873
Registrován: ned říj 03, 2010 12:15 pm
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Ken Block Gymkhana 4

Příspěvek od delta tuning force »

tak Kenny před pár minutama vydal novou gymkhanu mě osobně se líbí daleko víc než předchozí :-) ale myslim si že dvojku netrumfla co si o tom myslíte vy? :-)

http://www.youtube.com/watch?v=btViXvIDsi0
RC Dorifto
Tamiya TA-05 VDF Gold Edition, ezRun střídavé combo 8,5T 60A, 2,4 Ghz RC set
Traxxas Summit
Tamiya TT-01 D typeE Nisan GT-R - hliníkový kardan, řízení
Carson X-Mod Evo Mitsubishi Lancer Evolution IX. - 4WD, světla, neony, bodykitt
Uživatelský avatar
luklkluk
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 319
Registrován: čtv zář 16, 2010 3:56 pm
Bydliště: Praha 3

Re: Ken Block Gymkhana 4

Příspěvek od luklkluk »

hezke predstaveni :clap: :clap:

plamenu je tam stejne jako v uvodni znelce KOBRY 11 :lol: :lol: :lol: :lol:
HPI E10 DRIFT-Tamiya Sport tuned-kuličková ložiska-DIY volnobezka-humwee/mazda rx 7
ROCKZONE 105,9https://market.android.com/details?id=c ... 2t6b25lIl0.
Mirek E.
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1727
Registrován: sob pro 18, 2010 7:33 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Ken Block Gymkhana 4

Příspěvek od Mirek E. »

už vím jak se natáčí epicmealtime :lol:
BMW E30 318i '87 - 1:1 :)
RC az zase nekdy...
Uživatelský avatar
kolajz
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2353
Registrován: stř led 26, 2011 9:48 pm
Bydliště: šumperk

Re: Ken Block Gymkhana 4

Příspěvek od kolajz »

mě se libí jak je to celé sestříhané ... kdyby tam nebyly při každým pohledu jiný stopy pneu tak to člověk ani nepozná :) ale jezdit umí frajer.
Měl jsem toho už moc , momentálně jen
TA05 EAGLE+full tuning.
Hpi baja 5B ss
http://kolajz.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
mkymky
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 559
Registrován: stř říj 24, 2007 3:18 pm
Bydliště: Brno - Žebětín
Kontaktovat uživatele:

Re: Ken Block Gymkhana 4

Příspěvek od mkymky »

Musim uznat ze se to povedlo!
Je urcite nesmirne tezke vymyslet neco noveho na to stejne tema porad dokola a posouvat to nekam dal. Tady se to celkem povedlo diky pojeti s nadsazkou aka HOLLYWOOD a natocilo se to v autentickych lokacich.
Pro me zustava dvojka stale nejlepsi, ale jsem rad ze tohle tema stale zije a vyviji se.

:text-thankyouyellow:
RC RALLY - rallybrno.cz - www.monkeyracing.cz
Uživatelský avatar
Loupák83
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1410
Registrován: pon čer 13, 2011 12:28 pm
Bydliště: Semily a Praha

Re: Ken Block Gymkhana 4

Příspěvek od Loupák83 »

Jako představení pro diváka co to vidí poprvé tak si z toho musí sednout na prdel :D
ale pro ty co to sledují a znají všechny díly tak na můj vkus to bylo až trošku moc přeplácané tím samozřejmě nechci snižovat toto video ale pro mě asi nejlepší zůstavá dvojika
ale kouká se na to sakra pěkně ,některé záběry jsou úchvatné
Xray T4 2017 Open
X-RAY XB4 2015 , ASSO B6
Axial SCX10 Dingo
FB: http://www.facebook.com/pages/RC-Semily ... 233?ref=hl
Uživatelský avatar
Dave Kolář
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1158
Registrován: pát říj 01, 2010 11:26 pm
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Ken Block Gymkhana 4

Příspěvek od Dave Kolář »

Celkově video fakt peckový, ale hrozně mi vadí jak už je to komerční a chybí tomu nějaký nápad. Minulá byla tématicky na trati, předchozí třeba v přístavu..ale teď? Divný, moc mě jeh drifty nebaví
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC
TA05 + EAGLE RACING KIT + BMW M3 E30 červený peklo, Nový projekt NISSAN GTR znovuzrození
BMW E30
stiifii
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 157
Registrován: pát srp 27, 2010 10:25 am

Re: Ken Block Gymkhana 4

Příspěvek od stiifii »

efekty viitezi nad tim podstatnym .....nad jizdou ... ja tvrdim jedno... dejte auto , trat , pneumatiky a trochu casu nejakymu prumernymu zavodnickovy co se tady cajda treba s barumkou apod a natoci to na par pokusu taky...staci to natrenovat....v rally Ken zazracny vysledky nema...tam to nejde natrenovat..ale jako reklama nic lepsiho asi neni :wink:
Escéiyksko desítka...
Uživatelský avatar
delta tuning force
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 873
Registrován: ned říj 03, 2010 12:15 pm
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: Ken Block Gymkhana 4

Příspěvek od delta tuning force »

ono hlavně podle mě dělá strašně moc to auto... podivejte se na gym 2 tam to švihal na centimetry přesně a to auto dělalo jak mu pískal krásnej záběr kde měl kužely tak že měl o cca 5 cm větší dáru než auto a prodriftil to naprosto přesně, ve trojce se o to snažil ale fiesta má prostě krátkej rozvor a s tim nic nenadělá... takže dle mého názoru se o to ani ve čtyřce nepokoušel a udělal z toho prostě parádní šou... mimochodem to že nejezdí první příčky ve WRC neznamená celkem nic v rally america bojoval vždycky v čele a minimálně jednou možná dvakrát vyhrál (nepodložená informace, pocit) a ted před 14 dny na velkejch Xgames v LA měl technický problémy odešlo mu turbo a jeden válec takže měl místo 600 koní 200 a přesto se s timhle výkonem byl schopen kvalifikovat na 10 místě v rallycrossu což si myslim že rozhodně vypovídá že je to slušnej řidič ;-)
RC Dorifto
Tamiya TA-05 VDF Gold Edition, ezRun střídavé combo 8,5T 60A, 2,4 Ghz RC set
Traxxas Summit
Tamiya TT-01 D typeE Nisan GT-R - hliníkový kardan, řízení
Carson X-Mod Evo Mitsubishi Lancer Evolution IX. - 4WD, světla, neony, bodykitt
Uživatelský avatar
nesto
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 952
Registrován: pon led 03, 2011 11:40 pm
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: Ken Block Gymkhana 4

Příspěvek od nesto »

To vypovídá že jsou Američani vocasy :-D
Mimochodem nevim proč si stěžujete na reklamu, od druhý Gymkhany to je všechno reklama na výrobky DCshoes a podobnejch :-D
Ta poslední se dokonce jmenuje Megamercial.

Navíc je prča sledovat myšlenkový pochody lidí co s tim přijdou do styku. Když vznikla Gymkhana 1, tak se z toho všichni posadili na zadek a okamžitě byl Ken Block stašně oblíbenej, jako někdo kdo perfektně ovládá svoje auto. Postupem času, když někdo zjistil, že se na Gymkhaně dá zle vydělávat, tak najednou jsou nejvíc cool lidi, co řikaj jak to vlastně nic neni, že to vlastně dokáže každej :-D Na tom je vidět, že můžete bejt sebe oblíbenější a dycky se najde někdo kdo vám to nebude přát. Mě první dvě Gymhkany přesvědčili že řídit umí a další dvě, že Fiesta je celkem mizerný driftovadlo. Jasně že by to dokázal ledaskdo a možná i líp, ale on to dělá, protože může a chce to dělat. Pročpak to asi ostatní nedělaj, když je to tak snadný a navíc snadná a rychlá reklama???

PS: Pro rejpali: já ho nebránim, já pouze nabízim fakta k zamyšlení.
RC Dorifto
...:::Toyota Supra:::...
Uživatelský avatar
LARS
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 946
Registrován: úte led 05, 2010 10:42 pm
Bydliště: Turnov

Re: Ken Block Gymkhana 4

Příspěvek od LARS »

Pánová odložte klacky a raději se dojděte podívat na ME do Sosnové tam se tyhle auta prohánějí celí víkend a kdo bude potřebovat nějakou teplákovou soupravu tak se jistě u každého kamionu také něco najde :mrgreen: a je docela dost možné že i narazíte na toho pána co to auto stavěl.

PS: http://www.youtube.com/watch?v=UJN9EDExMtU
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC
̿ ̿̿ ̿̿ ̿ ̿̿'̿̿\̵͇̿̿\--(•̪●)--/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿
stiifii
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 157
Registrován: pát srp 27, 2010 10:25 am

Re: Ken Block Gymkhana 4

Příspěvek od stiifii »

Vsak si nestezuju na reklamu rikam ze nic lepsiho jako reklama asi neni... proc to nedelaj ostatni? nvm asi to nemaj zapotrebi :lol: ... nerekl sem ze je spatnej ridic jen rikam ze to neni buh a trdim co sem napsal ze to dokaze natocit kazdej kdo jezdi autem a ma k tomu vztah.... kouknul sem se na Gym2 uz sem to videl ale stejne... kuzelky projel krasne bokem ale kolikrat to natacel? to se nikdo nedovii ...jedine spocitat ty cary co uz tam jsou... Nvm procv je Fiesta mizerna ma o 2cm kratsi rozvor tezko rict zda je to tolik znat to nemuzu posoudit.... ME v sosnovy, videl sem Tanera videl sem jak jezdil vlastne sem to mel z prvni ruky...ten stanek vedle startu... tam sem sedel ja a nahraval vsechny starty ten viikend :lol: (jako vazne) ... a Fiesty byli nejlepsi... aspon tam...
Escéiyksko desítka...
Odpovědět

Zpět na „DRIFT“