prořezání gum

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
rskedar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1577
Registrován: sob led 05, 2008 3:14 pm
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

prořezání gum

Příspěvek od rskedar »

Jak nejlépe prořezat gumu, aby se zlepšíl záběr v terénu ( na trialové auto)? Jak by měl asi výsledný vzorek vypadat, ale spíš mi jde o postup jakým to dělat a čím to dělat abych gumu nezničil - třeba propíchnutím atd... Tak nějak nemůžu přijít na ideální způsob. odlamovacím nožíkem to asi nebude ono.... dík moc kluci

jedná se konkrétně o tyhle pneu Obrázek

tady jsou moje náčrtky, jak by mohl výsledný vzorek vypadat - je to dělané v malování narychlo, tak mě za kvalitu nakamenujte.
Obrázek
Savage Flux XL HP, SAKURA ZERO S, LRP S10TCR, Venom Creeper http://rcdriftostrava.webnode.cz/
Uživatelský avatar
ZORES
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1959
Registrován: čtv lis 08, 2007 6:46 pm
Bydliště: HOLEŠÁRNA

Re: prořezání gum

Příspěvek od ZORES »

Podobný gumy používají kluci na triálových závodech,ale mají ještě na tom místě kde to chceš prořezat malý piny.
Řekl bych,že tím moc nezískáš.Spíš je důležitější jaká je směs.
A ty gumy se mi zdají stejně dost veliký.
Osobně mám vyzkoušený YOKOHAMY který jsou na šutrech a v lese naprosto dokonalý.Na sýpkým budou lepší ty tvoje s traktorovým vzorem.

Ty yokohamy stojí myslím 300 kaček pár.Disky si tam můžeš dát jakýkoliv z těchhle

Záleží ale na co to chceš.Na těch odkazech jsou ve velikosti 2,2.
AXIAL, TAMIYA, VATERRA, LOSI, vintage Traxxas , new & vintage KYOSHO, new & vintage ASSO.
Uživatelský avatar
rskedar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1577
Registrován: sob led 05, 2008 3:14 pm
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: prořezání gum

Příspěvek od rskedar »

já vím, že ty gumy nejsou ideální, ale zatím tu mám trialové auto jen já, takže nové gumy kupovat nechci. až nás přibude, tak se poohlídnu po jiných, zatím si chci vystačit jen s těmito....tak přemýšlím jak je "vytunit" :(
Savage Flux XL HP, SAKURA ZERO S, LRP S10TCR, Venom Creeper http://rcdriftostrava.webnode.cz/
Uživatelský avatar
ZORES
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1959
Registrován: čtv lis 08, 2007 6:46 pm
Bydliště: HOLEŠÁRNA

Re: prořezání gum

Příspěvek od ZORES »

Já bych s nima nic nedělal a raději se vrhnul na boudu nebo podvozek.
AXIAL, TAMIYA, VATERRA, LOSI, vintage Traxxas , new & vintage KYOSHO, new & vintage ASSO.
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11517
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: prořezání gum

Příspěvek od Jirkacbx »

Jelikož by tyhle pneu měly bejt "vcelku měkký",prořezání by jim vadit nemělo.
Bud varianta 3 nebo 4,což vychází stejně a řezat pájkou.Normální pistolovkou,případně ohnout drátek,aby šel udělat tvar a nepřořízl jsi gumu na pneu dál.Sice to bude po baráku hooodně smrdět,ale pujde to udělat :wink:
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Odpovědět

Zpět na „TRIAL“