Identifikace autíčka Tamiya buggy

Vše o BUGGY, podvozky, technika. tuning ...

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Roman11
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 16
Registrován: pon čer 24, 2013 10:01 pm

Identifikace autíčka Tamiya buggy

Příspěvek od Roman11 »

Fotografie-0131.jpg
Zdary,dostal jsem toto- poznáte někdo co je tohle za autíčko? Pohon je 8x AA, rádio 1X9V, zadní pneu jsou neoriginal (já bych tam chtěl dát original)
Na podvozku Made in Malaysia 1989. Po zahradě jezdí docela pěkně.

Děkuji všem co by mohli vědět co je to zač, nikde jsem to nenašel, podobný je to asi Tamyia DT-02? Nevim přesně, nikdy jsem to ve skutečnosti neviděl. Zřejmě to není 1:10.
Přílohy
Fotografie-0130.jpg
Fotografie-0129.jpg
Fotografie-0128.jpg
Fotografie-0127.jpg
Uživatelský avatar
xjazz
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 8
Registrován: čtv pro 23, 2010 6:42 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Identifikace autíčka Tamiya buggy

Příspěvek od xjazz »

Tak tenhle sem dlouho neviděl,kdysi sem ho dostal jako první rc model,podle mě to není žádná značka, je to spíš noname,puvodní disky byly upe jiný a co vím tak měly disky zapuštěný matičky přímo v kolech, pokud se mi podaří najít fotky tak nějaký nahodím.
Roman11
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 16
Registrován: pon čer 24, 2013 10:01 pm

Re: Identifikace autíčka Tamiya buggy

Příspěvek od Roman11 »

No je k tomu ovladač Tamyia, na autě je napsáno Tamyia, když sundám kastli tak je tam napsáno Tamyia. Klidně to vyfotim a dám to sem. Noname to samozdřejmě může být, ale popravdě mi to moc nepřipadá. Je to kupodivu udělaný docela kvalitně, dobrý plasty, 2 rychlostní převod v diferáku.
Ale zkus se na to podívat. Chtěl bych na to sehnat ty origo kola, když zjistim jaký.

jinak kola jsou v předu na kluzných ložiskách a vzadu unašeče šestihran ale menší než 12mm. Tyhle onroad kola jsou nasazený přes nějakou vyrobenou redukci malej šestihran/12mm šestihran. Řízení- servo- tak jak bylo v originále.
Uživatelský avatar
Honza D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5092
Registrován: ned srp 19, 2007 6:55 pm

Re: Identifikace autíčka Tamiya buggy

Příspěvek od Honza D »

Na spodku to máš napsaný - je to Tamiya QD Avante. Hračka 1:14 nebo tak, moc toho na ní neseženeš...Možná ty zadní kola, GB-0x mají 10mm šestihrany
Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. -Colin Chapman
Tamiya TB-03F4, Tumbrel MRR-1
Datsun 240Z, Ford Mustang Fastback rally, BMW M3 E30 Rally, Toyota GT86 rally
http://honza-d.rajce.idnes.cz/
Roman11
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 16
Registrován: pon čer 24, 2013 10:01 pm

Re: Identifikace autíčka Tamiya buggy

Příspěvek od Roman11 »

Děkuji, tímto bych to považoval za vyřízený
Odpovědět

Zpět na „BUGGY“