3d tisk na zakázku

Prostor pro komerční placenou inzerci.

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Peteer
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 27
Registrován: ned kvě 05, 2019 5:40 pm

3d tisk na zakázku

Příspěvek od Peteer »

Zdarec modeláři, jak více už se nějakou dobu pokouším vymyslet kamion s návěsem v rámci 3d tisku, téměř nic kupované. Kamion již skoro mám a nyní už měsíc pracuji na chassi návěsu. Vše mám již téměř vymyšlené tak je více času na 3d tisk.
Přikládám pár foteček z toho co jsem vytiskl. Jen na ukázku, něco je už i lakované, některé věci jsou v přípravě. Např. teďka si tisknu King Haulera a zárověň chassi návěsu (v odkazu je i 3d model).

K návěsu: kola zkusím tisknout, flexibilní materiál mám, takže jediné co je třeba dokoupit jsou ložiska (mám jich dost navíc) a profil 10x10mm. Délka návěsu je flexibilní, stejně tak různé věci co se dají dotisknout k návěsu a přidělat (ještě pár věcí zbývá) - ale jako základ si myslím že je to fajn, šířka se dá taky upravit, zatím jsem počítal s 1 metrem a šířku kolem 195-200 mm.

Kdo by tedy měl zájem o tisk nebo nějaký model, pište mi PM. Jinak se dá tisknout cokoliv by jste potřebovali z http://thingiverse.com.

Krásný den všem

https://peteerstep.rajce.idnes.cz/3d_tisk/

PS:foto budu postupně přidávat, nyní není tolik času.
Peteer
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 27
Registrován: ned kvě 05, 2019 5:40 pm

Re: 3d tisk na zakázku

Příspěvek od Peteer »

Přidávám pár foteček přímo sem do fóra, je tam vidět náprava s ložiskama a kompletně celé šasi. Během týdne snad sešroubuji a pošlu reál foto
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
novako
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 928
Registrován: čtv bře 20, 2008 7:54 am
Bydliště: České Budějovice, Kramolín PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: 3d tisk na zakázku

Příspěvek od novako »

Zdarec
Co takhle zadní ramena na TA02, nejlépe upravená do rozšířené verze, byl by na to nějaký odolný a houževnatý materiál ? Pokud by se podařilo, byl by zájem a myslím, že nejen ode mne ...
TA02_rear_arm.jpg
RCK Kramolín http://www.hranol.cz
bývalo asi tak 4x TT-01, teď TA-01 EVO xx
kastle Ford Focus WRC / Subaru Impreza RCK / Datsun 240Z RCK / Audi Quattro RCK / Tatra 603 RCK / BMW E30 RCK ...
Tamiya Williams FW11B Honda F1, servisní vůz RCK-SSE
nějaká ta RC lodička, plný hangár RC letadel.... a další....
Peteer
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 27
Registrován: ned kvě 05, 2019 5:40 pm

Re: 3d tisk na zakázku

Příspěvek od Peteer »

novako píše: úte říj 22, 2019 6:31 am Zdarec
Co takhle zadní ramena na TA02, nejlépe upravená do rozšířené verze, byl by na to nějaký odolný a houževnatý materiál ? Pokud by se podařilo, byl by zájem a myslím, že nejen ode mne ... TA02_rear_arm.jpg
Ahoj, tak nakreslit se dá všechno, jen bych potřeboval přesně vědět jak to má vypadat a jaké rozměry. V každém případě tisknu i z PETG který je nárazově a teplotně odolnější než PLA. Mám i nylon případně, ale ten jsem zatím ještě moc netestoval. Pokud by to bylo z nylonu, je to téměř nerozbitné.
Uživatelský avatar
novako
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 928
Registrován: čtv bře 20, 2008 7:54 am
Bydliště: České Budějovice, Kramolín PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: 3d tisk na zakázku

Příspěvek od novako »

Good, zkusím to "nakreslit", máš nějaký preferovaný formát nebo si to převedeš? Či přímo sw, v kterém bych to nakreslil ?
RCK Kramolín http://www.hranol.cz
bývalo asi tak 4x TT-01, teď TA-01 EVO xx
kastle Ford Focus WRC / Subaru Impreza RCK / Datsun 240Z RCK / Audi Quattro RCK / Tatra 603 RCK / BMW E30 RCK ...
Tamiya Williams FW11B Honda F1, servisní vůz RCK-SSE
nějaká ta RC lodička, plný hangár RC letadel.... a další....
Peteer
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 27
Registrován: ned kvě 05, 2019 5:40 pm

Re: 3d tisk na zakázku

Příspěvek od Peteer »

novako píše: úte říj 22, 2019 12:05 pm Good, zkusím to "nakreslit", máš nějaký preferovaný formát nebo si to převedeš? Či přímo sw, v kterém bych to nakreslil ?
většinou kreslím v tincarcadu, jsem už zvyklej. Dají se tam udělat i těžší věci
Odpovědět

Zpět na „Komerční nabídky“