Nabídka Praci na soustruhu + kreslení ve 3D a 3D tisk

Prostor pro komerční placenou inzerci.

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
sergio1989
Nováček
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř bře 13, 2013 8:06 pm

Nabídka Praci na soustruhu + kreslení ve 3D a 3D tisk

Příspěvek od sergio1989 »

Dobrý den,
Nabízím zdejším modelářům možnost volné výrobní kapacity mého soustruhu (Optimum Maschinen - Germany ) + pomoc s návrhem a realizací projektu ve 3D CAD programu (Google Sketchup).
Na soustruhu jsem schopen obrábění automatových ocelí, brevných kovů, duralu a po domluvě i nerez ocelí.
Maximální rozsah obrobku je 150mm průměr a 250 mm délka (teoretická možnost stroje 180x300 , ale je to opravdu jen teoretická a vyžaduje složité uprávy uchycení)

S programem Google Sketchup pracuji již více než 4roky a zatím jsem nenarazil na věc, kterou bych nebyl schopen překreslit (sprirály , koule , kužely duté s průniky jiných těles ) výchozí data jsem schopen upravit pro 3D tiskárny s úpravu na G kody pro CNC zatím nemám praktickou zkušenost, ale po domluvě je i to reálné.

Nově provádím i 3D tisk, takže pokud danou součástku máte jen na papíře, já Vám z ní udělám 3D model, který Vám rovnou vytisknu.

Dále moje dílna obsahuje Mig,Mag Svářečku (invertor na elektrody), stojanovou vrtačku,brusku, a další běžné zámečnické vybavení.

Nejsem podnikatelem v tomto směru, je to moje velké hobby a tak mě napadlo , že je jistě spoustu modelářů kteří mají v hlavě, nebo někde na papíře v šuplíku projekty, které vyžadovaly pár součástek, které jim jejich vybavení neumožnilo realizovat a tak se projekt neuskutečnil. Myslím, že je to škoda a právě proto jsem se rozhodl nabídnout pomoc v tomto směru.

Kontaktovat mne mužete na:
e-mail josef.dlouhy89@gmail.com
Skype pepa_dlouhy
Naposledy upravil(a) sergio1989 dne pát čer 05, 2015 7:28 am, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabídka Praci na soustruhu + kreslení ve 3D

Příspěvek od Jirkacbx »

Přesunuto do patřičného tématu.
Jen si ještě dopln nějaký kontakt,aspon mejl či mobil či pevnou linku.
A pokud máš webky,i ty sem dej.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
sergio1989
Nováček
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř bře 13, 2013 8:06 pm

Re: Nabídka Praci na soustruhu + kreslení ve 3D

Příspěvek od sergio1989 »

Děkuji za přesunutí a omlouvám se za drobnou komplikaci kterou jsem tím způsobil.
sergio1989
Nováček
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř bře 13, 2013 8:06 pm

Re: Nabídka Praci na soustruhu + kreslení ve 3D a 3D tisk

Příspěvek od sergio1989 »

Jelikož, nově dělám i 3D tisk (zašlete jako v tomto případě , jen fotku a rozměry a o zbytek se postarám já),
tak přidávám ukázku 3D tisku náb, kde podstava má 17mm a vnitřní šesti hran je 7mm (matka M4). Pán mi zaslal fotku reálné náby kola, Já jsem připravil jednoduchý výkres, který jsem očísloval a pánoj zaslal na doplnění kot. Podle těchto rozměrů, jsem připravil 3D model, který jsem poslal pánoj k odsouhlasení. Po schválení jsem vytiskl první vzorek a opět zaslal pánoj na schválení, po opětovném odsouhlasení jsem vytiskl 12ks těchto náb (6ks menších 17mm a 6ks větších 20mm). Opět vyfotil celou vytisknutou sérii a poslal pánoj k odsouhlasení. Po odsouhlasení zaslal domů poštou.
Přílohy
ilustrace.JPG
náboje kol (1).png
2.png
3.png
20150516_162940.jpg
20150516_163120.jpg
Odpovědět

Zpět na „Komerční nabídky“