Tamiya Blitzer Beetle - BAJA 500 Class 5

Vaše projekty, karoserií, podvozku ...

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Pravidla fóra
V sekci RC PROJEKTY- se smí vkladat projekty týkající se pouze RC karoserií nebo podvozků.Zákaz jakéhokoli spamu, za spam se nepovažuje rada ,rozdíl mezi spamem a radou určuje admin ppř. moderátor.Dále se snažte co nejvýstižněji nazvat téma aby se usnadnilo hledání informací na fóru,téma pojmenujte gramaticky správně tj. čárky a háčky.
Odpovědět
Pavel 128
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 9
Registrován: čtv srp 16, 2018 1:16 pm
Bydliště: Praha 8

Tamiya Blitzer Beetle - BAJA 500 Class 5

Příspěvek od Pavel 128 »

Mám v krabici Blitzer Beetle a chtěl bych ho trošičku přiblížit reálnému vzhledu BAJA speciálů.

Silně upravení "brouci" se účastní těchto pouštních závodů ve třídě 5. Konstrukce musí využít centrální část karosérie včetně podlahové plošiny, musí mít plochý, vzduchem chlazený čtyřválec VW o max objemu 1 600 cc a hnanou pouze zadní nápravu. Blíže jsem pravidla nestudoval, ale evidentně jsou velmi volná a nechávají konstruktérům i "konstruktérům" prostor k fantazii :) .

Model bude sériový na zábavu za chatou, jen dám kovová kuličková ložiska.

Předlohou pro zbarvení je vůz třídy Class 5 teamu NEGRETE, který se účastnil závodů BAJA 1000 a BAJA 500.
Přílohy
beetlema.jpg
beetlemb.jpg
beetlemc.jpg
beetlem.jpg
Uživatelský avatar
ZORES
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1959
Registrován: čtv lis 08, 2007 6:46 pm
Bydliště: HOLEŠÁRNA

Re: Tamiya Blitzer Beetle - BAJA 500 Class 5

Příspěvek od ZORES »

Cau. Konecne poradna kara,jen si se nemel bat trochu riznout do kastle. Stavel jsem sand scorchera,no uz je to docela dlouho, a bavilo me to. Mam jeste jednu novou kastli bez podvozku,takze jednou se do ni pustim...

Tady je : http://forum.tamiyaforum.cz/viewtopic.p ... 2&start=15

At se dari...
AXIAL, TAMIYA, VATERRA, LOSI, vintage Traxxas , new & vintage KYOSHO, new & vintage ASSO.
Odpovědět

Zpět na „RC PROJEKTY“