RC draha - Příbram

Kde se v teto republice dá jezdit, kde je jaky klub ...

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
vojtass77
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 120
Registrován: ned čer 21, 2009 12:29 pm
Bydliště: Rožmital pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: RC draha - Příbram

Příspěvek od vojtass77 »

Ahoj aktivní tým tu není myslím 1/10 rc rally se na Příbrami zatím nejezdí .Já jezdím hlavně 1/8 rally ale pokud potřebuješ něco poradit ozvi se do sz mám nějaké zkušenosti i s desetinama a mám tu i nějaké věci které by se ti mohli hodit. jinak aktivně tu jezdí můj kamarád je z Rožmitálu tak vás pokud budeš chtít zkontaktuju. Jinak pokud by tě zaujalo RC RALLY 1/8 neváhej se na mě obrátit hodně informací najdeš taky na mých stánkách.
RC VOJTASS RALLY TEAM , MONSTER Energy , DASS spol.s.r.o. KAMIONOVÁ DOPRAVA , Xray , HUDY , Nosram , LRP , Sanwa , savox , ...Je lepší bejt první v pekle,než druhej v nebi!... , http://rcvojtassrallyteam.cz
vinci.vinci
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 1
Registrován: pát pro 28, 2012 11:21 pm

Re: RC draha - Příbram

Příspěvek od vinci.vinci »

vojtass77 píše:Ahoj tak tady by měla v příbrami vzniknout nova rally trat,misto je idealni je to v arealu naší firmy,za městem takže spalováky nikoho rušit nebudou vedle pozemku je prázdná hala která muže sloužít jako depo,je tam rozvedená elektřina,v nedalekej dílně teče voda a je tam kompresor se vzduchem takže podmínky dobry,z prvu se to bude muset uklidit a vyčistit,vrak avie bych zatím využil jako tribunu nejdřive zde chci vybudovat dráhu na 1/8 rally spalováky a pote využít i dalšího přilehlého pozemku za halou kde bych chtěl vybudovat trat pro rally desetiny...no ted už jen kdo to za mě udělá :D


A mysliš že ti to na Ravaku povoli stavět
Odpovědět

Zpět na „RC kluby, plácky ...“