Pardubice a kolem

Kde se v teto republice dá jezdit, kde je jaky klub ...

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
JoEM6
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 131
Registrován: pon pro 24, 2012 12:00 am

Re: Pardubice a kolem

Příspěvek od JoEM6 »

Ahoj, jak to vypada aktualne v pardubicich? Nasel by se nekdo na kolektivni akce? Jsem novacek a rad bych poznal par lidi, se kterymi se dalo pokecat a samozrejme poradne prohnat RCcka. Mohli bysme udelat nejaky srazy.. Pro onroad idealne hypernova a pro nejaky to rally by jsme mohli neco vymyslet. Okoli pardubic snad neni tak maly :) Udelal jsem hned za cerstva na TTcku upravy pro rally, takze on ani off road neni problem :)
HB CYCLONE Moore speed - Yokomo Silvia S15 Trust body
TT-01E Subaru Impreza WRC 2008
Bruder John Deere 7930 1/16 - v procesu :)
Uživatelský avatar
T3NK
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: pon dub 09, 2012 9:06 pm

Re: Pardubice a kolem

Příspěvek od T3NK »

Čau, nevím jestli to ještě spadá do okolí Pardubic, ale plánuji vybudovat dráhu na rallycross ve Chvaleticích (cca 25km od Pce směr Kolín).
Uživatelský avatar
JoEM6
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 131
Registrován: pon pro 24, 2012 12:00 am

Re: Pardubice a kolem

Příspěvek od JoEM6 »

No super. Konecne nejaka aktivita. :) Jsem sice z druhe strany ale 35 km je jeste ok. To bych urcite obcas dorazil..
HB CYCLONE Moore speed - Yokomo Silvia S15 Trust body
TT-01E Subaru Impreza WRC 2008
Bruder John Deere 7930 1/16 - v procesu :)
Uživatelský avatar
deathskull
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1171
Registrován: pát črc 24, 2009 9:37 pm
Bydliště: Pardubice / Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Pardubice a kolem

Příspěvek od deathskull »

no, na rally se muzes snama svezt na safaricapu. Pravidelne tam jezdime:) je teda fakt, ze minulej rok jsem tomu moc nedal, ale i tak. Obcas jdeme zajezdit i nekam na parking, pripadne do parku na soto. Uz par let se odhodlavam nekde neco koupnout a udelat mensi drahu pro rally. Jestli chces se projet, tak mi napis na mail - deathskull@seznam.cz rad poradim a pokecam o RC:)
BTW jsem primo z PCE:)
Xray T2R PRO (RA), Xray T2 008 (RA),
Diedad
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 2
Registrován: pon kvě 19, 2014 8:39 pm

Re: Pardubice a kolem

Příspěvek od Diedad »

Čest práci, rukám klid. :--)
Hlásim se jako další novic, zatím na on-road. Pořídil sem "klasickou" TT-01 :tamiya: , víceméně základ, až na pár hliníkovejch, asik zbytečnejch, věcí. No a teď mi zbejvá jen doufat, že se najde někdo na pojezd a pokec, popřípadě poradíte, kde tu jezdit tak zatim 4fun.
Za každou odpověď bo radu budu rád.
Uživatelský avatar
JoEM6
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 131
Registrován: pon pro 24, 2012 12:00 am

Re: Pardubice a kolem

Příspěvek od JoEM6 »

hoj. taky jsem hledal a v benatkach se jezdi rally jinak snad hradecky letiste k dispozici. jinak volny parkoviste a placky :-) . taky jsem mel ttcko a ted jsem s cyclonem skoncil u driftu :-)
HB CYCLONE Moore speed - Yokomo Silvia S15 Trust body
TT-01E Subaru Impreza WRC 2008
Bruder John Deere 7930 1/16 - v procesu :)
Diedad
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 2
Registrován: pon kvě 19, 2014 8:39 pm

Re: Pardubice a kolem

Příspěvek od Diedad »

Hehehelemese, já se původně podle posledního postu bál, že můj dotaz bude mít účinek jak Vinetuuv výstřel na poušti :text-lol: no já mám menší problém s dopravou, sem jaksik neřidič... Rally ani drift mi toho moc nedávaj, pomejšlim sic eště nad SCTéčkem, aly uvidíme jak dopadne tohle. Mám doma eště tři letadla a tanka. K tomu dvě pistole a jako bonus přítelkyni, která moje koníčky nesdílí, leč ji nezbývá nic než ticho. Takže hledám takový rekre vyblbnuti po práci bo o wíkendu, závodění ve smyslu když se zkouší co kdo zvládne, nic vážnýho, na vážný věci sou telefonáty od maminek :--)
Odpovědět

Zpět na „RC kluby, plácky ...“