Offroad dráha Valašské Meziříčí neboli ValMez Juřinka :)

Kde se v teto republice dá jezdit, kde je jaky klub ...

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
06D
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 509
Registrován: pon zář 13, 2010 8:49 am
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Offroad dráha Valašské Meziříčí neboli ValMez Juřinka :)

Příspěvek od 06D »

Ahojka všem RC nadšencům, při brouzdání na netu jsem narazil na stránky Valašského leteckého klubu :text-link: "VALK"
A koukám že ve ValMezu byla otevřena RC dráha v areálu letiště Juřinka :clap: Tak jsem se tam byl dnes podívat a paráda. Dráha je hotová, hlína je potáhlá na 100% povrchu kobercem, vyznačena drenážní trubkou, tak žádné poškození modelu nehrozí :). Zázemí v podobě Unimobuňky a tribuny na střeše se teprve dodělává, ale na dráze se dá celkem v pohodě jezdit i na původní tribuně viz foto na stránkách. Místní modeláři jsou příjemní a vstřícní, naprosto naplňují jejich heslo "kdo si hraje nezlobí" Dokonce je tam i WC a možnost drobného občerstvení :))) Na otázku : když nejsem členem klubu kolik se bude platit pokud si přijde člověk zajezdit jsem dostal příjemnou odpověď. tak jako za letiště a to 50,-Kč / den. Což opravdu vzhledem k okolnostem a zázemí je super :) Tak kdo jste z okolí a máte chuť si zajezdit na dráze , už víte kam máte zajet :DDDD
Obrázek
Olin Bětík....MOVO Racing
Uživatelský avatar
Lukass
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1795
Registrován: úte led 01, 2008 12:49 pm
Bydliště: Hošťálková
Kontaktovat uživatele:

Re: Offroad dráha Valašské Meziříčí neboli ValMez Juřinka :)

Příspěvek od Lukass »

:) jednou sem jel okolo a koukal jsem že mají i dráhu pro auta...hezký...co takhle se někdy domluvit, aby se nás sešlo víc? :)
Asso B44 (2x), LRP S8BXe, Team Losi SC....

Brushless is better Bylo: Team Losi Night Crawler, Traxxas eRevo 1/16, Hyper 8e, Hyper 8 PRO ST Brushless-Novak HV 4.5, Team Losi XXX-4 G+, Team Losi XXX-T, HoBao Hyper 7 PRO Brushless, Team Losi XXX-S/G+, traktor od Brudera, Tamiya DF-02,Reely Pyro,X-MOD,Smacker
http://www.vkphoto.cz
Uživatelský avatar
lowendead
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 858
Registrován: čtv bře 26, 2009 3:34 pm
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Offroad dráha Valašské Meziříčí neboli ValMez Juřinka :)

Příspěvek od lowendead »

Sice to mám trošku dál, ale kdyby nás bylo víc, tak by to snad šlo :) ..
Tamiya TA05
TeamC TS2TE
Odpovědět

Zpět na „RC kluby, plácky ...“