Vytvoření dráhy

Kde se v teto republice dá jezdit, kde je jaky klub ...

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Uživatelský avatar
joei87
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: pát čer 24, 2011 3:09 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Vytvoření dráhy

Příspěvek od joei87 »

Chtěl jsem se teda taky zeptat. Hned u baráku máme hřiště, na kterém je jemný štěrk, slouží to jako plocha pro hokej v zimě a občas fotbálek v létě. Akorát je ta plocha skoro nevyužitá. Má někdo zkušenosti s vytvářením odnímatelných nerovností a jestli se do toho vůbec pouštět? velikost 30x15 metrů ohraničené dřevěnými mantinely, takže v plné rychlosti do mantinelu je to totálka:-D (možná by se při prá svozech odpadu daly posbírat staré matrace a udělat z nich aspoň tlumící prvky do míst, kde hrozí skok do zdi) na ohraničení trati bych mohl sehnat staré hasičské hadice a naplnit je štěrkem.
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Vytvoření dráhy

Příspěvek od Jirkacbx »

Ohraničení tratě a třeba i její vyznačení jsou lepší trochu nižší prkýnka,třeba s dlouhým hřebíkem,aby se to zašláplo do povrchu.
Nebo případně něco,co seženeš zdarma někde jako odpad.
Nejlíp.
A změkčení případnýho dopadu na nějakou stěnu,pokud se skok nepovede,stačí před stěnu natahnout kousek od ní třeba starý koberec nebo to neřeš a at se naučí skákat a řídit. :wink: Tohle praktikuju i na dráze u mně.
Pár fotek by prostoru by napovědělo,jak moc máš prostor nebezpečný.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
joei87
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: pát čer 24, 2011 3:09 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Vytvoření dráhy

Příspěvek od joei87 »

Až bude chvilka, tak pošlu fotku.
Uživatelský avatar
joei87
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: pát čer 24, 2011 3:09 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Vytvoření dráhy

Příspěvek od joei87 »

Konečně jsem se k tomu dostal a posílám fotky hřiště.
Jak jsem psal, překážky by měly být mobilní, aby se daly bez problémů odstranit.

Trať by měla být asi spíš technická než rychlá, ale samozřejmě je možné udělat i prostor pro předjíždění. Je to cca 30x15 metrů.

Dělal jsem si malý skokánek ze dřeva, ale jak udělat třeba 3-4 metry široký skokánek, to bude docela peklo:-D

Fotka ze zahrady od domu
Obrázek

Možní místo na tribunu po pravé straně? I když dala by se udělat i vlevo a případně mantinel mjí asi metr výšku, takže by snad stačila jen vyšší lavice?
Obrázek

Pravá strana směrem k domu, foceno ze svahu:
Obrázek

Levá strana hřiště se "zázemím", problém je ale v tom, že tam proud funguje jen pokud svítí pouliční osvětlení:
Obrázek

A teď babo raď, jestli se do něčeho pouštět, popřípadě jký je ideální počet nadšenců pro danou věc, aby se to vůbec někdy zrealizovalo?

Fotky nahrazeny menšími Pepa:-)
Odpovědět

Zpět na „RC kluby, plácky ...“