Hradec Králové

Kde se v teto republice dá jezdit, kde je jaky klub ...

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
JoEM6
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 131
Registrován: pon pro 24, 2012 12:00 am

Re: Hradec Králové

Příspěvek od JoEM6 »

zhruba o 1000kc levnejc :)
http://www.ebay.com/itm/YR-Conversion-K ... 4ac229d050

ale ja osobne bych do toho v zadnym pripade nesel. A to z nasledujicich duvodu:
za ty penize bych si spis koupil jinej podvozek :) (napr. naky TAcko)
kupuju pokudmozno origo tamiya dily (kvuli kvalite a funkcnosti) - a co se tyce neorigo a podle ohlasu asi nebude spatnej 3racing
na yeahracing jsou tu na foru spatne reference
nemenil bych dily jen kvuli vzhledu a hlinik na podvozku na rally nebo v pripade narazu nebude mit uplne nejlepsi zivotnost.. taky se o tom tady na foru muzes docist.

Ale jak rikam..tady bych se bal o horsi funkcnost.. protoze po tyhle vymene uz z toho od tamiye na tom aute moc nezbyde :) (napovida uz treba jen to, ze tam nejsou schopny za ty penize dat nejaky lepsi kardany a vrazej tam uplne stejny psi kosti, ale jen v hliniku..)

pokus bych chtel zasadni prestavbu ttcka, tak vypada spis zajimavejc karbon kit:

http://www.ebay.com/itm/3Racing-TT01-E3 ... 27cedf658d
HB CYCLONE Moore speed - Yokomo Silvia S15 Trust body
TT-01E Subaru Impreza WRC 2008
Bruder John Deere 7930 1/16 - v procesu :)
los-puntos
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 25
Registrován: pon bře 04, 2013 5:01 pm
Bydliště: Vrchlabí

Re: Hradec Králové

Příspěvek od los-puntos »

To jsem našel jen tak. V první řadě to je komplet a nemusel bych to kompletovat. Ale není to žádný požadavek. Až auto rozchodím chtěl bych do něho cca 5.000,- investovat. Takže pak teprve budu kombinovat a hledat. Takže bych pak klidně úvítal i nějaké rady a postřehy jako jsi psal. Každopádně ti pak napíšu o nějakou radu a nejdřív bych třeba přijel do HK a dali bysme race abych měl více motivace do upgradu až mi dáš na prdel :D
TT-01 E před upgradem..
los-puntos
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 25
Registrován: pon bře 04, 2013 5:01 pm
Bydliště: Vrchlabí

Re: Hradec Králové

Příspěvek od los-puntos »

Tak já jsem tak nějak připraven na sezonu takže když budete někdo chtít tak můžeme někde v HK trochu zajezdit :)
TT-01 E před upgradem..
RX8
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: sob říj 27, 2012 12:09 pm

Re: Hradec Králové

Příspěvek od RX8 »

los-puntos píše:To jsem našel jen tak. V první řadě to je komplet a nemusel bych to kompletovat. Ale není to žádný požadavek. Až auto rozchodím chtěl bych do něho cca 5.000,- investovat. Takže pak teprve budu kombinovat a hledat. Takže bych pak klidně úvítal i nějaké rady a postřehy jako jsi psal. Každopádně ti pak napíšu o nějakou radu a nejdřív bych třeba přijel do HK a dali bysme race abych měl více motivace do upgradu až mi dáš na prdel :D
Investovat do TTčka 5000,-Kč??? :-oo .To se Ti myslím skutečně nevyplatí, ani kdyby jsi chtěl jezdit na závody a chtěl mít TTčko maximálně upgradovaný. Mám s tím svoji zkušenost, pro závody častečný upgrade, kardany,ložiska,tlumiče, odklony. Celková kondice se vylepšila, ale jen do té míry, že se následně zakoupil X-ray :D . Pro ježdění na plácku si myslím bohatě stačí TT-01E v základu, pro trénink jízdy a na vyblbnutí a celkem i adrenalinové zaježdění při více lidech-paráda. Moji kluci s ním jezdili celé minulé jaro a léto v pohodě, ale jakmile došlo na závody, byl s ním konec. Jinak jsem z Pardubic.
Uživatelský avatar
JoEM6
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 131
Registrován: pon pro 24, 2012 12:00 am

Re: Hradec Králové

Příspěvek od JoEM6 »

parada dalsi RCckar z okoli pardubic! Zdravim. Souhlasim ze investice do TT 5tis je opravdu hodne, ale zatim co porzoruji, tak me olejovy tlumice, alu kardan, nastavitelny ramena a spojivacky pripadaji jako dobra investice. A co se tyce kvality TT tak jsem se chtel zeptat, zda je opravdu tak tragicke a zda se na rally s nim opravdu neda zajet lepsi cas? Osobne si myslim, ze rally jako takove by nemelo byt tak nekompromisni na kvalitu podvozku jako okruhy onroad. Co se tyce vuli, myslim, ze se mi naprostou vetsinu podarilo odstranit upravami.. Takze po zminovanych upravach si myslim, ze by snad nemelo byt tak na nekonkurenceschopne jak se tady pise, ale praxe samozrejme ukaze..
HB CYCLONE Moore speed - Yokomo Silvia S15 Trust body
TT-01E Subaru Impreza WRC 2008
Bruder John Deere 7930 1/16 - v procesu :)
RX8
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: sob říj 27, 2012 12:09 pm

Re: Hradec Králové

Příspěvek od RX8 »

Určitě ne a máš pravdu, že rally a okruhy jsou dvě jiné věci, co se nároku na podvozek týče. Na okruhu se nám to projevilo v nepatrném zlepšení na stabilitu podvozku, to především díky možnosti částečné geometrie a ložiska udělaly určitě také svoje. Já s rally nemám vůbec zkušenost, ale na něj je TTčko určitě vhodné, jeho výdrž je taková, že je to nezmar na nerovnost terénu. TTčko máme teď jako náhradní auto, kdyby na závodech byl s nějakým větší problém, ale najezdilo skutečně mnoho. Konkurence, určitě schopné je, jen záleží na jakých tratí a s kým.
Uživatelský avatar
JoEM6
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 131
Registrován: pon pro 24, 2012 12:00 am

Re: Hradec Králové

Příspěvek od JoEM6 »

Tak jsem si to nejak predstavoval. Uz obcas pokukuju po XRAY T3, ale nevim jestli to neni na rally zbytecne precizni podvozek.. no nic.. rok dva s ttckem odjezdim a pak uvidim, co dal. Mozna by pro rally jako dalsi level byl misto xray vhody novy XV-01. podle ohlasu zatim hodne zajimavy podvozek. a ze serie uz vse krasne zakrytovane a urcene pro teren.. a kde v okoli pardubic jezdite? jen onroad?
Přílohy
front.jpg
HB CYCLONE Moore speed - Yokomo Silvia S15 Trust body
TT-01E Subaru Impreza WRC 2008
Bruder John Deere 7930 1/16 - v procesu :)
RX8
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: sob říj 27, 2012 12:09 pm

Re: Hradec Králové

Příspěvek od RX8 »

Trénujeme na jaře přímo pod barákem, jak má Česká spořitelna parkoviště, to je v sobotu a v neděli téměř vždy prázdné. Na trénování okruhu to zatím postačuje, myslím, že postačovat i musí. Můžeme kdykoliv vylézt a jezdit. Přes zimu jsme jezdili na závody, takže auta naštěstí taky nezahálela.
misakhk
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 1
Registrován: pon dub 22, 2013 9:16 am

Re: Hradec Králové

Příspěvek od misakhk »

Ahoj,

u který Český spořitelny ? kde ?

Díky.
Perlicka.honza
Nováček
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: čtv led 06, 2011 8:32 pm
Bydliště: Týniště nad Orlicí 15km od HK

Re: Hradec Králové

Příspěvek od Perlicka.honza »

Zdravim. Tak jsem už zase v Čr a jsem v Týništi.n.O. A rád bych zašel někam pojezdit pokud by se někdo našel tak budu rád.

Mám TA05v2 a Traxxas rustler vxl. Tacko je uprava na rallye jinak pokud by se ozval nekdo z Benatek tak bych sel zajezdit taky.

Diky moc a zatim haleluja
TRF 416 Drift
TA05.VER.2 Rallye
XTM Monster MT
Odpovědět

Zpět na „RC kluby, plácky ...“