Hradec Králové

Kde se v teto republice dá jezdit, kde je jaky klub ...

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
redy
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 9
Registrován: pon zář 18, 2006 10:48 pm
Bydliště: Pardubice

Hradec Králové

Příspěvek od redy »

Je tu někdo z HK nebo okolí???
Uživatelský avatar
Flozik
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1240
Registrován: stř dub 26, 2006 4:53 pm
Bydliště: Pardubice- mesto perniku a hokeje

Příspěvek od Flozik »

Ja sem z Pardubic (jako ty :wink: ) do Mechova moc nejezdi a na jezdeni s modelem taky nemam kvuli skole moc casu :cry:
"Neberte život moc vážně, stejně z něj nevyváznete živý!"

:tamiya: Tamiya TB - 02 :tamiya:
Kastle: Subaru Impreza
Kanal: 54
Uživatelský avatar
redy
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 9
Registrován: pon zář 18, 2006 10:48 pm
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od redy »

Flozik píše:Ja sem z Pardubic (jako ty :wink: ) do Mechova moc nejezdi a na jezdeni s modelem taky nemam kvuli skole moc casu :cry:
No já sem z Pardubek, ale ted sem se odstěhoval do HK,ale do Pardubek jezdím pořád. Na hokej!!! I když Hradec teď taky válí :P
Nevíš, jestli se někde tady v okolí něco jezdí? Teprve začínám a docela bych se chtěl mrknout jak to probíhá. Teď jedu do Prahy na Model Hoby. Třeba tam něco okouknu a zjistím.
Uživatelský avatar
Flozik
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1240
Registrován: stř dub 26, 2006 4:53 pm
Bydliště: Pardubice- mesto perniku a hokeje

Příspěvek od Flozik »

Teda zradit Pardubice tim, ze se odstehujes do Mechova :evil: Ne jen sranda :wink: :wink: :lol: :lol: Bohuzel o nicem tady v regionu sem neslysel :(

Na hokej sem chodil 3 roky pravidelne na kazdej zapas :wink: A ted sem byl naposled na Zline :wink: Hradec to je takova pardubicka farma :lol: :lol:
"Neberte život moc vážně, stejně z něj nevyváznete živý!"

:tamiya: Tamiya TB - 02 :tamiya:
Kastle: Subaru Impreza
Kanal: 54
Uživatelský avatar
Venca
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 211
Registrován: pát čer 23, 2006 10:38 am
Bydliště: Jaroměř - Josefov (kousek od HK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Venca »

No jeseli se do okoli pocita Jaromer...coz by mohlo..Je to z ni do HK cca 25km :wink:
Twin Detonator + 2xMig TR+EZX-R Pro (nyni blokly zadni Diferak :o) a mužu říci že je to SUPER)

a to celé ridi Hitec Agressor 40FM 3kanal.. :)
Krystaly 52,58 a 86 kanal...
Uživatelský avatar
redy
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 9
Registrován: pon zář 18, 2006 10:48 pm
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od redy »

Ne, Pardubky sem nezradil. V HK sem chodil do školy a tak tu mám i nějaký super kamarády. Teď se půjdu v neděli mrknout na K.Vary. Já měl 4 roky permici s bráchou,ale letos sem ji nekupoval.Prostě bych to nestíhal.

Jaroměř je kousek. A co se tam kde jezdí? A teď někdy tam něco bude,nebo nemte tam nějaké net stránky nějakého klubu? Přijel bych se mrknout.
Uživatelský avatar
Venca
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 211
Registrován: pát čer 23, 2006 10:38 am
Bydliště: Jaroměř - Josefov (kousek od HK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Venca »

ted v sobotu se jede neco v Trutnove..bohuzel nemam prasule abych se tam jel podivat...a v nedeli by se pry snad melo neco jet v HK...rikal kamos co se tam jede podivat :wink:
no jinak jsi mozna mohl videt rcjaromer to je muj pokus o web..ale nejak nemam cas s tim pohnout dal...jeden plac za byvalim kinem by tu byl...zatim jsem tam byl asi tak dvakrat...nemel jsem cas abych se tam stavil vickrat..ale zase samotneho mne to moc nebavi...
Twin Detonator + 2xMig TR+EZX-R Pro (nyni blokly zadni Diferak :o) a mužu říci že je to SUPER)

a to celé ridi Hitec Agressor 40FM 3kanal.. :)
Krystaly 52,58 a 86 kanal...
Uživatelský avatar
redy
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 9
Registrován: pon zář 18, 2006 10:48 pm
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od redy »

Venca píše:ted v sobotu se jede neco v Trutnove..bohuzel nemam prasule abych se tam jel podivat...a v nedeli by se pry snad melo neco jet v HK...rikal kamos co se tam jede podivat :wink:
no jinak jsi mozna mohl videt rcjaromer to je muj pokus o web..ale nejak nemam cas s tim pohnout dal...jeden plac za byvalim kinem by tu byl...zatim jsem tam byl asi tak dvakrat...nemel jsem cas abych se tam stavil vickrat..ale zase samotneho mne to moc nebavi...
Fakt se něco jede teď v neděli v HK? Nevíš prosím v kolik a kde? Jedinej plac co znám je v Malšovicích u fot. stadionu.
Uživatelský avatar
Flozik
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1240
Registrován: stř dub 26, 2006 4:53 pm
Bydliště: Pardubice- mesto perniku a hokeje

Příspěvek od Flozik »

redy píše:Ne, Pardubky sem nezradil. V HK sem chodil do školy a tak tu mám i nějaký super kamarády. Teď se půjdu v neděli mrknout na K.Vary. Já měl 4 roky permici s bráchou,ale letos sem ji nekupoval.Prostě bych to nestíhal.
Ja sem mel dva roky permici do kotle ale taky sem ted uz nekupoval z podobnyho duvodu -> skola :?
"Neberte život moc vážně, stejně z něj nevyváznete živý!"

:tamiya: Tamiya TB - 02 :tamiya:
Kastle: Subaru Impreza
Kanal: 54
Uživatelský avatar
Melisstezery
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 168
Registrován: čtv lis 16, 2006 8:52 pm
Bydliště: Jedna dírka u Hradce Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Melisstezery »

Zdravicko jsem tu novej, ale take nemam kde v HK jezdit napadlo me jestli není mozne vyuzivat k temto uclum hradecke modelarske letiste u Terna.
Uživatelský avatar
JILJI13
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 570
Registrován: ned lis 05, 2006 3:33 pm
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JILJI13 »

Ja jsem primo z Hradce Kralove :wink:
Uživatelský avatar
Flozik
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1240
Registrován: stř dub 26, 2006 4:53 pm
Bydliště: Pardubice- mesto perniku a hokeje

Příspěvek od Flozik »

JILJI13 píše:Ja jsem primo z Hradce Kralove :wink:
Tim bych se moc nechlubil :twisted: :twisted: :twisted: Pozdrav z Pardubic :lol: :lol: :lol:



P.S. Mysleno jako vtipna narazka :wink: :wink:
"Neberte život moc vážně, stejně z něj nevyváznete živý!"

:tamiya: Tamiya TB - 02 :tamiya:
Kastle: Subaru Impreza
Kanal: 54
Uživatelský avatar
us-tim
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 566
Registrován: ned čer 25, 2006 8:28 pm
Bydliště: Prostějov...občas Žatec, Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od us-tim »

heh smudlove z pardubic az se naucite hrat hokej tak prijedte k nam a ja vam tam nasolim par goliku :lol:
JInak Trutnov se jezdi blizko :-)
Uživatelský avatar
Flozik
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1240
Registrován: stř dub 26, 2006 4:53 pm
Bydliště: Pardubice- mesto perniku a hokeje

Příspěvek od Flozik »

us-tim píše:heh smudlove z pardubic az se naucite hrat hokej tak prijedte k nam a ja vam tam nasolim par goliku :lol:
JInak Trutnov se jezdi blizko :-)
Haha :lol: Kde ze je to hokejove Brno???? :twisted: :twisted: Muj prvni zapas v historii, na kterym sem se byl jako capart podivat byli IB Pojistovna Pardubice - Kometa Brno. A vysledek??? 12:3 pro Pardubky :twisted: :twisted:
"Neberte život moc vážně, stejně z něj nevyváznete živý!"

:tamiya: Tamiya TB - 02 :tamiya:
Kastle: Subaru Impreza
Kanal: 54
Uživatelský avatar
us-tim
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 566
Registrován: ned čer 25, 2006 8:28 pm
Bydliště: Prostějov...občas Žatec, Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od us-tim »

Flozik píše: Haha :lol: Kde ze je to hokejove Brno???? :twisted: :twisted: Muj prvni zapas v historii, na kterym sem se byl jako capart podivat byli IB Pojistovna Pardubice - Kometa Brno. A vysledek??? 12:3 pro Pardubky :twisted: :twisted:
ja v Brne jenom studuju...chodim obcas na treninky s kometou ale sou to paka...je strcim do kapsy :-) se postavim sam s brachou proti tem vasim pardubkam a natrhnu vam holeni chranice :lol: nas ani v Trutnove nechtej jak sme prej dobry..ze by se ostatni musely stydet :clap:
Odpovědět

Zpět na „RC kluby, plácky ...“