Rc dráha 1:10 v Českých Budějovicích

Kde se v teto republice dá jezdit, kde je jaky klub ...

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
2stych
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 22
Registrován: úte dub 29, 2008 8:24 pm

Re: Rc dráha 1:10 v Českých Budějovicích

Příspěvek od 2stych »

Ja doufam ze nam to s tou drahou na Špackarně vyjde Bali !!! Jen si to tady asi nemel zatim zverejnovat abychom pak nevypadali jako nijaký slibotechny :--) Ten plac u Špačků by byl super.
Dnes jsem koukal na koberce které by tam byly možný dát .Jsou to specialní venkovní koberce které se dávají na tenisové kurty ty ceny se pohybujou něco kolem 600,-a vejš na m2...to sice není moc levné ale šlo by to.Chtělo by to nijakou záplatu od města :--) S asfaltovou dráhou se pohybuješ nikde okolo 300000,- vé investice ...nevím jestli by to město dalo ...není to zrovna málo :roll: Každopádně pokud tady je nokdo kdo by měl zájem jezdit s buggy 1:10 i onroad 1:10 aŤ se ozve. Budějičáci se schází pravidelně každý týden v neděli v tělocvičně na Hluboké . Chtělo by to vybudovat zdravou a silnou základnu která by pak mohla založit klub a požádat město a grant... :--) Tak kdo chce pojdte s námi zajezdit na Hlubokou ...jezdí se 1:18,1:10 onroad -každý je vítán :boohoo:
Uživatelský avatar
Darth prase
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 11
Registrován: pát čer 06, 2008 9:09 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Rc dráha 1:10 v Českých Budějovicích

Příspěvek od Darth prase »

Dal sem to sem záměrně abychom měli právě přehled kolik lidí by se v tom angažovalo,nemám potuchy kolik tu jezdí offroad elektro kolem čb. Určitě nic neslibuji,jak sem psal budou o tom teprve rozhodovat,ale pokud to klapne měli bychom být připraveni začít jednat a shánět materiál. To vše zabere čas a ten letí.

Co se týká asfaltu,je jasné že to sou investice ve statisících,ale jednou bychom se na tuto cestu stejně dali,tak proč ne teď. Za zkoušku nic nedám,akorát trochu svého času. Alespoň budeme mít informace jak by měl projekt doplňující žádost o dotaci vypadat. Když sou letos ty Budějce město sportu.
Xray T2 008
TL-01 Subaru
DR!FT
Miky Baly České Budějovice
Uživatelský avatar
tomsoyer
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 316
Registrován: pon led 07, 2008 9:56 pm
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rc dráha 1:10 v Českých Budějovicích

Příspěvek od tomsoyer »

Ahoj,
posílám info k dráze v kasárnách:

Kontaktovala me ing. Ferinová stím, že chtěla podepsat převod nájemní smlouvy na novou společnost, zase se to přejmenovalo :roll:
Navíc mi zdělila, že oficiální nájem jsme měli do konce srpna a že pokud chceme pokračovat chce zaplatit nájem za září až březen dalších 800 Kč což mi přijde nedobrá varianta vzhledem k tomu že tam celou zimu nikdo nechodil. A pokud jo tak to nikdo neví takže jsem jí podepsal zpětnou výpověď k poslednímu srpnu a nyní jí musím vrátit klíče od areálu.
Dále padlo že od dubna to vypadá že se tam začne s terenímy upravami což byl také důvod proč jsem smlouvu zrušil. Sice to prý není jisté a jak to znám stejně se tam rok nic dít nebude, ale pokud tam budeme chtít dále chodit není dle mě problém znovu zaplatit nájem na léto. Toto, ale už nechci zařizovat já, protože časově nezvládám a chci se věnovat dráze na srubci.

Jinak v neděli jsem s nytrákem odvezl jeho empire, tak aby jste si nemysleli že ho opět nikdo ukradnul.

Na dráze jsou rozházené vytyčovací pneu a chodí na ní jezdit nějaký prckové na 4 kolách z přilehlých autodílen.

Koho jsem kontaktoval prosím o co nejrychlejší navrácení klíčů, tlačí na mě Ferinová.
Díky za pochopení :wink:
Budweiser beetles
RC4WD Copperhead - Novak Rooster Combo, Sanwa MX3 FHSS 2,4
Losi MiniT - Team Bluegroove Buggy
Flickr My photos | YouTube My videos | My models
Rocky
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 8
Registrován: stř kvě 28, 2008 12:39 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: Rc dráha 1:10 v Českých Budějovicích

Příspěvek od Rocky »

Dejte mi co nejdřív vědět, kdo ještě bude chtít klíč od kasína !
Platí i pro ty, co ho museli Tomovi vrátit.
Dráha samozřejmě funguje dál, všechno mám domluvené.
Petr
Uživatelský avatar
Darth prase
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 11
Registrován: pát čer 06, 2008 9:09 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Rc dráha 1:10 v Českých Budějovicích

Příspěvek od Darth prase »

Já bych jeden koupil.kuju
Xray T2 008
TL-01 Subaru
DR!FT
Miky Baly České Budějovice
Uživatelský avatar
2stych
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 22
Registrován: úte dub 29, 2008 8:24 pm

Re: Rc dráha 1:10 v Českých Budějovicích

Příspěvek od 2stych »

Cus Petře ,hele ja chci jeden taky .Vratil jksem ho Tomášovi . A jak to vypada s tím lešenim ?? Pry ho mas :-oo Az bude hezky udelame brigadu a postavime ho tam. Chce to jen kostata a vymect poradne louze ,a jeste jsme se domluvili s Balim ze by bylo dobre koupit barvu a obtahnout pruhy vymezujici drahu .V nekterych mistech jsou uz spatne videt . Tak bychom se slozili ,ty mas alespon trochu predstavu kolik litru je potreba na tu vobtahnuti ???
Uživatelský avatar
novako
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 928
Registrován: čtv bře 20, 2008 7:54 am
Bydliště: České Budějovice, Kramolín PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Rc dráha 1:10 v Českých Budějovicích

Příspěvek od novako »

Cuz chlapi...
Klíč jsem také vrátil Tomovi, o novém jsem uvažoval, jestli ano či ne, protože jsem se tam stejně moc nevyskytoval (většinou jezdím "na západě" ap.), ale asi bych si klíč také vzal, kdybych se přeci jen rozhodl s JirkouCBX uspořádat na dráze jeden díl jeho rallycrossového seriálu (zatím se to nějak nepovedlo :cry: )
A co se týče brigády, když budu moci, pomůžu, pokud se budu v příslušné době vyskytovat v ČB (začíná jaro, začnu jezdit na chalupu) - když tak mi dejte vědět, co, kdy, kde a jak :roll: a já pomůžu. Mobil na mě měl Tom a nebo ho "zodpovědné svolávací osobě" pošlu na SZ.
Ondra N.
RCK Kramolín http://www.hranol.cz
bývalo asi tak 4x TT-01, teď TA-01 EVO xx
kastle Ford Focus WRC / Subaru Impreza RCK / Datsun 240Z RCK / Audi Quattro RCK / Tatra 603 RCK / BMW E30 RCK ...
Tamiya Williams FW11B Honda F1, servisní vůz RCK-SSE
nějaká ta RC lodička, plný hangár RC letadel.... a další....
Uživatelský avatar
2stych
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 22
Registrován: úte dub 29, 2008 8:24 pm

Re: Rc dráha 1:10 v Českých Budějovicích

Příspěvek od 2stych »

Takze male spestreni a hlavne resuscitace budějovicke automodelarske komunity by byla trochu potreba coz ? :--) Tady jsou fotky s nedělního poježdění v kasárnách .Dráha je uklizená ,je tam nová věž a jezdí se suprove ,planujeme jeste obtazeni car ,ale to se jeste uvidi . Takze kdo ma onroudovou placku tak hura do kasaren. Klic s moznosti jezdeni stoji 100kc . Kdyby nikdo mel zajem ,dejte vedet sem a domluvim to s hlavnim Hibacem deni Petrem :--) Takze v nedeli nas bylo 6 bojeshopnych a bylo to super .Sice to trochu pripominalo destruction derby ale jinak v poho :dance: Fotky od Baliho jsou v clanku Vitani Jara dodatek :violin: Moje trochu horsi kvality jsou zde http://2stych.rajce.idnes.cz/Pojezdeni_v_kasarnach/
Uživatelský avatar
Darth prase
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 11
Registrován: pát čer 06, 2008 9:09 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Rc dráha 1:10 v Českých Budějovicích

Příspěvek od Darth prase »

Nazdar, myslim že dnešní akce otevírání venkovní dráhy po zimě se dosti vydařila. Hojná účast mě dost mile překvapila a příště si ty baterky nabiju kluci slibuju :clap: Chtěl jsem sem hodit pár fotek aby jste se taky viděli jak vám to sluší Doufám že si to brzy zopakujem a dáme třeba nějaké pivko. 8)

Tady sou ještě krátká videa,kvalita odpovídá bohužel foťáku.

http://www.youtube.com/watch?v=4exsM-GFLv0

http://www.youtube.com/watch?v=sXMtUMbKKhU
Přílohy
3.jpg
Petrovo zázemí
(47.72 KiB) Staženo 1033 x
1.jpg
(95.35 KiB) Staženo 1031 x
4.jpg
startovní rošt
(70.79 KiB) Staženo 1030 x
6.jpg
(64.25 KiB) Staženo 1025 x
7.jpg
(57.62 KiB) Staženo 1027 x
8.jpg
po krásné bouračce
(42.77 KiB) Staženo 1027 x
9.jpg
(46.29 KiB) Staženo 1025 x
10.jpg
fofr
(38.02 KiB) Staženo 1027 x
P1070816.JPG
Dušanovo defekt
(101.78 KiB) Staženo 1028 x
Xray T2 008
TL-01 Subaru
DR!FT
Miky Baly České Budějovice
Uživatelský avatar
Maerek
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 711
Registrován: pon lis 17, 2008 10:35 am
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rc dráha 1:10 v Českých Budějovicích

Příspěvek od Maerek »

Čus kluci, kdo má ofroada a je z Budějc tak se da jezdit za mladým na pískárnách:) ja mám taky ofroada tak kdo chcete tak napište a nebude nás malo:). Kdyžtak koukněte na stránky http://www.rcceskebudejovice.wgz.cz ;)
TT-01 - Golf IV
DT-01, Traxxas Summit 1/16
Nějaká ta loďka, stříďáky a lipo :obesenec:
http://www.rcceskebudejovice.wgz.cz/
Pavloska24
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 3
Registrován: úte zář 22, 2009 7:54 pm

Re: Rc dráha 1:10 v Českých Budějovicích

Příspěvek od Pavloska24 »

Cau chtel bych se zeptat jestli jezdite s elektrama nebo spalovacíma, chtel bych si koupit fabku http://www.rcguru.cz/skoda-fabia-wrc-4x ... mentar-174 tak jestli by to k tomu bylo a mohl s vama jezdit
Uživatelský avatar
Deacon
Micro scale
Příspěvky: 1252
Registrován: stř lis 28, 2007 4:59 pm
Bydliště: Týn nad Vltavou www.miniinferno.wbs.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: Rc dráha 1:10 v Českých Budějovicích

Příspěvek od Deacon »

Ani náhodou to nekupuj, vyhozený peníze !
Obrázek
Mini Inferno by Atomic - "Zatlačil jsem slzu!"
It´s fun, it´s micro truck, it´s XRAY.
Uživatelský avatar
noha
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 720
Registrován: stř led 24, 2007 9:03 pm
Bydliště: Kardašova Řečice

Re: Rc dráha 1:10 v Českých Budějovicích

Příspěvek od noha »

Jen se v tom budeš hnípat a vrtat se...tohle je pro bastlíře a kutily.
Pokud na to nemáš chuť se v tom spíše vrtat než jezdit tak se na to vykašli.
http://nohajz.rajce.idnes.cz/
Jindřichův Hradec
Uživatelský avatar
bang
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1461
Registrován: úte pro 25, 2007 6:36 pm
Bydliště: Malebna vesnicka u Liberce
Kontaktovat uživatele:

Re: Rc dráha 1:10 v Českých Budějovicích

Příspěvek od bang »

Presne jak pise Jirka, ta fabie je naprosto tragicka! Koukni se tu na foru, je tady hodne vlaken kde se rozebira co koupit za model, ale ne todle, akorat by jsi byl nastvany a mozna by te to odradilo i od modelariny, coz by byla velka skoda!
Team Associated SC10.2
HPI Blitz - Castle Creations SV3 Sidewinder SCT combo
http://www.rc333.cz/
Bylo: Losi 8IGHT-T 2.0, HPI BAJA 5B, Durango DESC210R, Firestorm, CC-01, Xray T3, Asso SC10, Ansmann Royal Flash, Xray T2 008, Traxxas Slash, TTcko :)
Pavloska24
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 3
Registrován: úte zář 22, 2009 7:54 pm

Re: Rc dráha 1:10 v Českých Budějovicích

Příspěvek od Pavloska24 »

hmm tak mi neco pls doporučte ale tak okolo 5000
Naposledy upravil(a) Pavloska24 dne úte zář 22, 2009 8:42 pm, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „RC kluby, plácky ...“