RC MOTO GP Čelákovice 2009

Vše o RC MOTORKÁCH

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
ing_kuba
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: pát úno 10, 2006 12:35 pm
Kontaktovat uživatele:

RC MOTO GP Čelákovice 2009

Příspěvek od ing_kuba » pon kvě 11, 2009 5:14 pm

V neděli 24.5.2009 proběhne 2. závod RC modelů motocyklů v měřítku 1/5 2. ročníku série závodů RC MOTO GP Čelákovice na dráze RC Klubu Čelákovice (nedaleko Prahy).

Ten první se uskutečnil v neděli 3.5.2009. Stručné povídání o jeho průběhu se spoustou fotografií najdete zde: http://www.offroad-rc.info/WordPress/?page_id=1707

Tento 1. závod potvrdil, že i cenově dostupný model Thunder Tiger Ducati 999 po nezbytných úpravách (viz. http://www.offroad-rc.info/WordPress/?p ... 19#naklady) má šanci na rozumné umístění. Potvrdil to jeden z nováčků, který když se nedopouštěl začátečnických pilotních chyb, většinu nás ostatních docela proháněl :-)

Zvu proto všechny potenciální zájemce na kterýkoli z dalších závodů této kategorie (viz. termínový kalendář http://www.rcautacelakovice.eu/index.ph ... &Itemid=93).

Mohu potvrdit z vlastní zkušenosti, že pro ty, kdo ježdění s RC modelem motocyklu berou jen trošku vážně, je účast na alespoň jednom závodě ničím nenahraditelnou zkušeností - díky konfrontaci s ostatními, ale i díky jejich pomoci mají možnost získat správné návyky při "pilotování" modelu i správně nastavit svůj model. Do okamžiku jejich návštěvy na závodu je pravděpodobné, že budou i nadále považovat ve skutečnosti nevstřícné chování svého modelu v důsledku špatného nastavení i nesprávných návyků "pilotování" za normální :-)
Motto: Z ničeho se nemá dělat věda, ani z vědy ne, natož pak ze života říkával p. Werich. A já dodávám: natož pak z modelařiny!:-D

Odpovědět

Zpět na „MOTORKY“