RC Rally LRP S10 BLAST rejd

Vše o RC rally, podvozky, technika ...

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
tomas1234
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 1
Registrován: úte srp 26, 2014 9:28 pm

RC Rally LRP S10 BLAST rejd

Příspěvek od tomas1234 »

Dobrý den mohly byste my poradit já mam upravený lrp s10 blast na relly a potřeboval bych upravit rejd ale mě tam překáží ve prostřet kardan potřebobal bych poradit díky. :D :D :D
Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: RC Rally LRP S10 BLAST rejd

Příspěvek od 3p0 »

Pokus se udělat nějaké foto nebo video, aby bylo zřejmé kde to vázne :-)
Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Supiluliumas
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: pon lis 07, 2011 2:48 am

Re: RC Rally LRP S10 BLAST rejd

Příspěvek od Supiluliumas »

Jestli myslíš středový kardan, tak ten bude zavazet. Klidně ho můžeš ztenčit, ale rozumně. A protikus (myslím tu věc co vystupuje ze servosaveru a drhne o kardan) taky zabrus. Pak už je to dostatečné. Pak tě budou omezovat zase jiné části. Všechno, kde to zavazí tak upilovat, až se dostaneš na limit poloos. Možná zkusím udělat nějaké fotky jak to mám já.
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11508
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: RC Rally LRP S10 BLAST rejd

Příspěvek od Jirkacbx »

Nebo s řízením,výroba samodoma,vyject nad hlavní kardan a bude klid.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Supiluliumas
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: pon lis 07, 2011 2:48 am

Re: RC Rally LRP S10 BLAST rejd

Příspěvek od Supiluliumas »

Tady jsem sepsal pár poznatků o tomto podvozku, kdyby to někoho zajímalo. http://moribundus-rc.webnode.cz/news/podvozek-lrp/
Uživatelský avatar
samik
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: sob pro 30, 2006 2:11 pm

Re: RC Rally LRP S10 BLAST rejd

Příspěvek od samik »

Ahoj, využiju tohoto tématu k mému dotazu...
Uvažujem s kámošem, že si něco pořídíme jen tak na blbnutí a docela se nám líbí tenhle podvozek. Projel sem i odkaz nad tímto. Máme v hledáčku tuhle sadu RTR - ODKAZ . Nechceme jen nějakou "hračku", ale zas ne model za x tísíc. Třeba nás to chytne a postupem se někam posunem a nebo ne. Fajn je, že je to RTR tudíž v podstatě můžeme jezdit z krabice. Je tu toho baterka + jak mají na všech stránkách vtipně nakopírováno " se sÝťovým nabíječem" :roll: - ale jen 1600mAh. Jde na setový regl a motor použít LiPo-lka - mám už nabíječ Accucel6, tak že bych si rovnou vzal i LiPo-lku k tomu??? Nebo se dá pořídit v téhle cenové relaci něco jiného... Koukal sem třeba i na REELY viz. ODKAZ. Ale tam není baterka a moc sem tu o tomhle podvozku nedohledal...
:text-thankyouyellow:
Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: RC Rally LRP S10 BLAST rejd

Příspěvek od 3p0 »

Lipolka použít jde, REELY nebrat.

Na blbnutí bych šel do Himota (Strada, Dare rc ... jedná se o stejné podvozky :-) )
Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3827
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: RC Rally LRP S10 BLAST rejd

Příspěvek od Pajik_CZ »

Reely NEBRAT!!! Hliník bláto, plasty křehký = průvan v peněžence.

Lipolku použít lze, jen to chce hlídat teplotu regulátoru a motoru. A samozřejmě podvybití baterky, třeba pípákem.

Jen u RTR počítej s horší kvalitou elektroniky, než kdyby sis to sestavil sám - nízká cena se prostě někde musí projevit.
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Uživatelský avatar
samik
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: sob pro 30, 2006 2:11 pm

Re: RC Rally LRP S10 BLAST rejd

Příspěvek od samik »

JJ dík za info. Je mi jasné, že za ty prachy nemůžu chtít super elektroniku, motor a regl. Ale jsou to věci, které lze případně ve chvíli kdy nás to chytne vyměnit postupně za lepší... Pokud se budu držet mantinelů - 1/10, onroad, elektro, cca +/- 5000 kč - tak to bude nejlepší volba...???

Jo a ještě jedna věc, jakou byste doporučily LiPo-lku..??? Vzít u nás nebo např. Hobbyking...???
Uživatelský avatar
Embie
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 762
Registrován: stř zář 05, 2007 8:30 pm
Bydliště: Havlíčkobrodsko+Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: RC Rally LRP S10 BLAST rejd

Příspěvek od Embie »

To LRP je podle mě dobrá volba, jen do něj nedoporučuju dávat silný motor. Reely jak bylo řečeno nee. Baterku z HK 4000mAh Zippy v pevnym obalu, vydrží moc při použití v rally, kde nejsou nijak silný vybíjecí proudy. Co se týče jiných podvozků, vždy jsem byl zastáncem bazarových Xrayů, ale to chce zkušenosti s úpravami a i s pohledem na inzerát, zda stojí či nestojí za to koupit, takže ten Blast pro tebe asi nejlepší :)
Uživatelský avatar
Lada
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 105
Registrován: pát lis 21, 2014 9:12 am
Bydliště: liberecko

Re: RC Rally LRP S10 BLAST rejd

Příspěvek od Lada »

nechci zakladat nove vlakno a tady ve vlaknu rejd je to zastupne- nevite nekdo o unikardanech-funkcnich delky 57mm ???
na eshopech to vetsinou nemaji oznacene delkou,takze mi to moc nepomuze si jich tam najit vice typu :-(
pokud tedy nekdo mate typ na tuto delku a je to vyzukouseny vyrobek-budu vdecny za odkaz
teroristé všech zemí-polibte mi prd.l
Odpovědět

Zpět na „RALLY“