Prosím o pomoc při výběru modelu

Vše o RC driftování, podvozky, technika ...

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D, nesto

SpalovaC
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: pát říj 15, 2010 4:06 pm

Re: Prosím o pomoc při výběru modelu

Příspěvek od SpalovaC »

Penize mam na tento model urcite ale kdyz to spoctu preplatim cca 1000 to zas neni tolik a rad bych už jezdil. zima klepe na dvere a s klukama chci blbnout.Je mi jasne že tam pujdou nejake love vniveč ale myslim,že to přežiji :) Model si mohu koupit i jinde viz veby ktere jsem vam sem hodil predtim.penize jsou ale opravdu chci jezdit... prosim juknite mi tam na tu nabijecku a nejakou tu baterii. Jinak dekuji za vase namitky na uver chapu to nemam to rad ale co se tyka splatek nemam znich strach i kdyz je krize jak se rika :) Chlapy každy určo mame nejaký ten uver nebo i hypoteku ne ? ... :)
SpalovaC
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: pát říj 15, 2010 4:06 pm

Re: Prosím o pomoc při výběru modelu

Příspěvek od SpalovaC »

Chlapy tak trochu si myslim,že lidi co reknou ze to vemou na splatky najednou nemaj narok ani na pomoc :(
kolajz

Re: Prosím o pomoc při výběru modelu

Příspěvek od kolajz »

ptej se konktrente a ted vazne komu by se chtelo nekomu hledat nabijecku a baterku ?? mas tu sekce elektronika-podsekce v tom (nabijecky,baterky) zde mas da se rict ke kazde nabijecce neco napsany tak si projdi na strance co by se ti libilo pak koukni tam jestli o ni neco je a pak se az ptej chapes ???
SpalovaC
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: pát říj 15, 2010 4:06 pm

Re: Prosím o pomoc při výběru modelu

Příspěvek od SpalovaC »

ok thx
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o pomoc při výběru modelu

Příspěvek od Pajik_CZ »

nejde říct "mám xxxxxxxxx tisíc, řekněte mi, co si mám koupit..." Hledej, koukej, porovnávej parametry. Až najdeš něco, co se ti bude líbit, řekni nám o tom, my ti to rozmluvíme :D ale neptej se tak, jak jsem napsal na začátku, to je cesta do pekel
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Kupo
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 7
Registrován: pát říj 15, 2010 7:26 am

Re: Prosím o pomoc při výběru modelu

Příspěvek od Kupo »

tak ze vas tu panove vsechny zdravim, to v prvni rade. :D Mam stejny problem jako Spalovac chci si koupit nejake to Rc auticko nejlepe na Drift a nevim presne podle ceho se mam ridit. Uz delsi dobu sem na foru nakukuju a prohlizim si ruzne modely. Rozhodne bych chtel pro zacatek nejakou Tamiyi tak sem myslel ze bych si koupil neco takoveho:
http://www.mz-racing.net/p3524-57763-xb ... tt-01-led/
co vy na to? ptam se vas jakoz to odborniku. :wink: moc vam vsem dekuji za pripadnou odpoved. Nechtel sem zakladat nove vlakno zbytecne tak to pisu sem :wink:
Uživatelský avatar
LARS
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 946
Registrován: úte led 05, 2010 10:42 pm
Bydliště: Turnov

Re: Prosím o pomoc při výběru modelu

Příspěvek od LARS »

Tak je mi jasné že mně všíchní ukamenujou za to že sem tahám zase tohle čínský svinstvo ale nemůžu si pomoct. http://www.r2hobbies.com/eng/proddetail ... =rcve00050" onclick="window.open(this.href);return false; Při minulém ježdění jsem to viděl i odzkoušel a můj osobní názor je že na drift je to pří takřka srovnatelné ceně nového TT 01D mnohem lepší i koukatelnější podvozek. Pravda je že to Ty kluci žlutý složí jen tak halabala, ale když se to ještě před ježděním rozebere a zalepí zajištěním závitu aby se to nerozpadávovalo tak to odjezdilo 3 hodiny bez problémů.Sice to nedosahovalo jízdních vlastností naších TA 05 ale zase na druhou stranu ty mají za sebou už rok ladění , ale jsem přesvědčený že se z toho dá vysochat slušný auto protože jak jsem se přesvědšíl tak drift, aby to fungovalo tak jak má je hlavně o tom kutění . Jasná věc že 3 hoďky není mnoho ale ale jestli se kolega dostaví na další ježdění tak se ukáže. Je to sice drift.speciál sice čínský klon ale moc práce i ladění je i na originálu. http://csjunkies.com/viewtopic.php?f=34&t=329" onclick="window.open(this.href);return false;
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC
̿ ̿̿ ̿̿ ̿ ̿̿'̿̿\̵͇̿̿\--(•̪●)--/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o pomoc při výběru modelu

Příspěvek od Jirkacbx »

Kupo : Projdi si celý forum,nebo aspon sekce TT01 a Drift aspon 3x a odpověd najdeš.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
kolajz

Re: Prosím o pomoc při výběru modelu

Příspěvek od kolajz »

lars jak je to s nd ? vypadá zajímavě :) na čínana
Uživatelský avatar
LARS
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 946
Registrován: úte led 05, 2010 10:42 pm
Bydliště: Turnov

Re: Prosím o pomoc při výběru modelu

Příspěvek od LARS »

kolajz : Mě se to oproti TTčku taky líbí víc, ale rozhodně do toho nikoho nechci tlačit,to jen aby bilo jasno a třeba tu kopii TRFka bych si v žádným případě nekoupil to bych šel račí do jetého originálu ale vzhledem k tomu že na drift je auto potřeba řádně upravit podobně jako na rally tak mi to jako výchozí podvozek vychází příznivěji než TT už jen kvůli modernější koncepci rozložení hmotnosti a to se už originál 2 roky nevyrábí. Díly jsou k prostudování tady http://www.r2hobbies.com/eng/products.php?cat=191" onclick="window.open(this.href);return false; a co se týče téhle party tak je mnohem rychlejší než RCMART zatím se mi nestalo že bych jeden týden něco objednal a druhý týden mi to nedošlo.
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC
̿ ̿̿ ̿̿ ̿ ̿̿'̿̿\̵͇̿̿\--(•̪●)--/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿
Odpovědět

Zpět na „DRIFT“