Team Losi XXX-4 G+

Moderátoři: rotruck, Loupák83, tjjack, Honza D

Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Team Losi XXX-4 G+

Příspěvek od Jirkacbx »

Nezbývá než gratulovat k výsledku :clap:
Ještě kdyby se k podpoře a zásobování ND lépe stavěla i samotná Losi. :roll:
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
Loupák83
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1410
Registrován: pon čer 13, 2011 12:28 pm
Bydliště: Semily a Praha

Re: Team Losi XXX-4 G+

Příspěvek od Loupák83 »

to máš pravdu osobně si myslim že v našich končinách se na tom hodně podepsala Astra
kdyby všechno spadalo pod např. Pelikána myslim že ty podvozky by zde byli hodně rozšířené
ale naštěstí já mam dílů dost :mrgreen: :mrgreen: a kupodivu za celou sezónu co jezdim 2 podvozky jsem měl teprve teď první závadu na jednom z nich a to vytržený kulák na zadním céčku jinak za celou sezónu na dvou autěch vůbec nic (ťuk ťuk ťuk)
Xray T4 2017 Open
X-RAY XB4 2015 , ASSO B6
Axial SCX10 Dingo
FB: http://www.facebook.com/pages/RC-Semily ... 233?ref=hl
Uživatelský avatar
Loupák83
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1410
Registrován: pon čer 13, 2011 12:28 pm
Bydliště: Semily a Praha

Re: Team Losi XXX-4 G+

Příspěvek od Loupák83 »

Tak a venkovní sezóna 2012 je za námi. A jak to nakonec vše dopadlo? Tady malá rekapitulace.
Obě Losiny toho mají za celou sezónu dost odjeto.
Vezmu to od žluté losiny co jezdila Classik v Semilech.(předepsaný motor Robitronic 17,5z)
Má za sebou 12 závodů a jedná závada za celou sezónu byl vypadlý kulák za zadním céčku, oprava zabrala asi tak 5 minut. Jinak auto drželo jak helvétská víra a i elektronika všechno vydržela a že jsem auto a elektroniku nešetřil. Všechno bylo nastaveno tak aby byl kompromis mezi výkonem a spolehlivostí to teda hlavně u elektorniky. A že v létě tam byli zatracený hice. První půlka sezóny byla trošku vlažnejší hlavně z mé strany ale v druhé půlce jsem zabral a tím že jsem se mohl spolehnout na 110% na auto tak se výsledek dostavil.Však posuďte samy, posledních 6 závodů 4x první a 2x druhé místo. A tento mocný finiš a i díky trošku štěstí že největší konkurent měl poslední dva závody trošku problém s elektronikou. O titulu na Semilské dráze se rozhodovalo až v posledním závodě a teoretickou a i reálnou možnost vyhrát měli 3 jezdci. A jak to nakonec dopadlo? Díky drtivému finiši a i trošku toho štěstí jsem kategorii Classik vyhrál, takže velký úspěch pro mě jako pro jezdce tak obrovský úspěch i pro Losi.
Teď k modré Losině. Osazena 10,5z motorem Robitronic.
Má za sebou 13 závodů v Semilech a jeden závod v Litoměřicích v seriálu FunnyCars.
Auto(i já) ukázalo svůj potenciál už v závodě v Litoměřicích kde vyhrálo. Ale pro mě hlavní zůstaval pořád seriál v Semilech. Za celou sezónu byla jediná závada na autě ta že se šutr dostal do poloosy a tím že mam poloosy z XX-4 tak to tam udělalo malou neplechu a sežralo to plastovou část poloosy. Oprava zabrala cca 10 minut a pak se vesele jezdilo dál. V poweru byla a je velká konkurence a jezdí tam zkušení jezdci takže tam to bylo náročnejší... hlavně na nervy :mrgreen: hlavní strategií bylo jezdit v klidu a rychle a hlavně bez nehod což se dařilo. Nakonec dopadla sezóna tak že o první místo se tahali dva jezdci. Já s Losinou a Honza Havlíček s Durangem. Kdo zná Honzu tak ví že jezdit umí a předváděl to i v Semilech a defakto, na který závod přijel ten vyhrál o prvenství ho připravilo jen to že nebyl na všech závodech v sezóně. V sezóně byla Losina 11x na bedně pár závodů se podařilo vyhrát jinak to byla druhá a třetí místa. Ale jezdil jsem stabilně. Závěrem by se slušelo říct že jsem v Losinou vyhrál i kategorii Power, i když jen díky tomu že jsem jezdil stabilně ale na to se historie ptát už nebude.

Obě Losiny mají teda prvenství ve svých kategoriích po celo sezóní bitvě, která byla dlouhá a náročná. Teď obě auta čeká zasloužená generální údržba a odpočinek.
Jen pro zajímavost. Do aut jsem za celou sezónu nezasahoval ani se v nich nevrtal, celá údržba za celou sezónu se skládala jen z toho že jsem čas od času zkontroloval dotažení matiček nic víc na autech za celou sezónu nebylo děláno. I to je obdivuhodná spolehlivost. A ani jsem nic nerozbil :mrgreen:
I když v poslední rozjížďce sezóny kdy už o nic nešlo jsem to čekal :mrgreen: . Zkusil jsem kde mam já i auto limity a jel prostě na plno co motor dovolil, sice občas to nevyšlo a byla bouda nebo to né vždy úplně vyšlo ale když se podařilo projet dráhu na plno bez karambolu tak výsledný čas na jedno kolo atakoval hranici 20s. Normálně v sezóně kdy jsem jezdil na jistotu jsem jezdil kolem cca 22 vteřin

Toť asi vše v malém shrnutí za sezónu 2012
Xray T4 2017 Open
X-RAY XB4 2015 , ASSO B6
Axial SCX10 Dingo
FB: http://www.facebook.com/pages/RC-Semily ... 233?ref=hl
Uživatelský avatar
Heršpitz
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 338
Registrován: pát úno 18, 2011 10:57 am
Bydliště: Liberec

Re: Team Losi XXX-4 G+

Příspěvek od Heršpitz »

Míro velká gratulace!!! :clap: :dance: :text-woo:
Smekám a ohýbám hrb až hluboko k zemi :modlim: Nejen před výbornou kondicí obou Losinek, byla radost na ně koukat v akci, ale taky před Tebou a Tvým jezdeckým uměním. Ještě nikoho jsem neviděl jet v rozjížďkách kudlu na špici a ještě při tom v klidu probírat s kamarády v družném hovoru situaci :mrgreen:
Těch pár odjetých závodů jsme si parádně užili, vychutnali těsné souboje, adrenalin, ale hlavně super zábavu. Už teď se těšíme, až se buggynky proberou ze zimního spánku a příští rok do toho hupsnem naplno hned od začátku. Vypadá to na ještě větší účast, konkurenci, a pekelné boje o každou sekundu :sekyra:
Držim palce Tobě, Losinkám ale i Dodíkovi, aby se dařilo přinejmenším tak dobře jako dosud a měli jsme kolem sebe jen samé dobré a fajn lidi :text-thankyouyellow:
Himoto Z-3 OnRoad; XRay T3 12´; XRay T4; Ansmann X4 Pro, TeamC T4 Competition
http://rcautaliberec.webnode.cz/
Uživatelský avatar
Loupák83
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1410
Registrován: pon čer 13, 2011 12:28 pm
Bydliště: Semily a Praha

Re: Team Losi XXX-4 G+

Příspěvek od Loupák83 »

Letos se dařilo tady je konečně vidět výsledek
P1020806.JPG
P1020812.JPG
chybí teda ještě Losina z Classiku ta je už v tuto chvíli na generálce takže je rozebraná
Xray T4 2017 Open
X-RAY XB4 2015 , ASSO B6
Axial SCX10 Dingo
FB: http://www.facebook.com/pages/RC-Semily ... 233?ref=hl
Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: Team Losi XXX-4 G+

Příspěvek od 3p0 »

Ještě jednou velká gratulace :happy-wavemulticolor:
Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Uživatelský avatar
Loupák83
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1410
Registrován: pon čer 13, 2011 12:28 pm
Bydliště: Semily a Praha

Re: Team Losi XXX-4 G+

Příspěvek od Loupák83 »

Pavle i tobě :mexickavlna:
Xray T4 2017 Open
X-RAY XB4 2015 , ASSO B6
Axial SCX10 Dingo
FB: http://www.facebook.com/pages/RC-Semily ... 233?ref=hl
Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: Team Losi XXX-4 G+

Příspěvek od 3p0 »

Díky, díky a ještě jednou díky.

Ani nevíš, jak se těším na příští rok :--)

Doufám, že ti podaří svým příkladem přilákat další závodníky na závodní okruhy, jelikož jsi dokázal, že výsledky nejsou jen o technice.... :clap:
Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „TEAM LOSI“